Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdvözlök mindenkit! Aki már...

Kirsztike kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Aki már vesztett el kutyust, mennyi időbe telik feldolgozni? Nem elfelejteni mert azt soha, csak egyátalán elfogadni, hogy nincs :- ( 7 és fél éves kutyusomat vesztettem el június végén

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A mi kutyusaink 2011. december 24-én vesztek el. Az egyik 12 éves volt, a másik 1,5. A mai napig megnézem az elveszett/talált kutyák fórumait minden nap :-(

Plakátoltunk, neten hirdettünk, bekocsikáztuk fél Bp-et, de nem találtuk meg őket.

Még ma is sírhatnékom van, ha rájuk gondolok :-( Pedig már ugye több, mint 1 éve elvesztek.

2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elvszett, vagy meghalt a kutya? ha elveszett, én azt soha nem tudnám feladni, mindig keresném. Ha meghalt, akkor abba bele kell törődni. Elfelejteni soha nem lehet.
2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!