Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Meghalt a kutyusom,7 és...

Kirsztike kérdése:

Üdv! Meghalt a kutyusom,7 és fél éves volt és szívbeteg. Június elején derült ki a hónap végén meghalt! Mennyi időbe telik amíg ezt feldolgozom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom!

Bizony, elég hosszú időbe telik :-(

De mindig gondolj arra, hogy veled volt, a tiéd volt, és végtelenül szeretett!!!

2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 degesz ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a kutyust. Talán könnyebb lenne, ha fogadnál örökbe egy másikat, nem ugyanolyat. Ha látnád, hogy a kis árvának mennyire szüksége van rád és milyen hálás, feledtetné a veszteséged. Az ilyen traumát igazából csak az idő oldja meg.
2013. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt tudom de nagyon nehéz :-( Minden hajnalban zokogva ébredek, róla álmodom.... Újra átélem...furcsa...azóta nincs nap,hogy ne sírnék
2013. jan. 31. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
ne erre gondolj, hanem az együtt töltött kellemes időre. Elevenits fel pillanatokat. Az enyhitheti kicsit a fájdalmad.
2013. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de az örökbefogadás megvolt még előtte.A kutyuskám fiú csivi volt és 2011.októberében örökbefogadtam mellé társnak egy megmentett csivi kislányt.Már csak ő maradt,de...ott a de.Imádom és meg van mindene csak nem vigasz. :-(
2013. jan. 31. 21:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hónapig eszembe se jutott másik kutyus, annyira megsirattam, tavaly júniusban pusztult el. Dehát 12 éves volt már. Menhelyről, érkezett a fiatal utódja, de ma is sokat gondolok rá.
2013. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2010. május 23.-án halt meg szeretett kutyusom. Ő epilepsziás volt 7. életévét töltötte volna be. Van hogy a mai napig sírok ha videókat nézem, hogy milyen jól elvoltunk. nekem nagyon sokáig tartott míg felfogtam az egészet. Iskolába se jártam nem bírtam...annyira kikészültem..nekem ő volt a mindenem. barátaim se voltak csak ő volt nekem.



Azóta 1 éve találtam egy kiskutyát magamhoz vettem. Szüleim féltek..és azt mondták szerethetem..de ne annyira mint az előző kutyusom mert ha ő is epilepsziás vagy valami akkor ismét kikészülök.


Most tervezek menhelyről is kihozni egy kutyust hétvégén.

Mert hasonlít rá. Tudom nem őt kapom vissza de ekkora hasonlóságot még életemben nem láttam. :) Muszáj kihoznom.. :)



Részvétem a kutyusod végett! :(

Sok időbe telik míg feldolgozod...de gondolj arra, hogy ő fentről vigyáz rád és óv téged!


Azt még elfelejtettem írni..miután azén kutyusom meghalt...esténként hallottam mint amikor egy kutya bent szaladgál a szobámba és a szőnyegen a tappancsok hangja..Na ez picit félelmetes volt..vagy csak beképzeltem de mindig jobban aludtam mert olyan volt mintha mellettem lenne. Sokszor álmodtam, hogy tengerparton vagyunk és futunk egymás felé majd nyakba ugrik. és öleljük egymást...mint régen... :) Feldolgoztam..de még nekem is nehéz róla beszélni.. :(

2013. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Az én kis barátom ma örökre lehunyta a szemét. Átérzem a fájdalmadat. Ő 10 éves volt. :'(
2013. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hú. Előszőr is köszi mindenkinek...ha rossz is beszélni róla,de legalább kibeszéljük magunkból,nem? Elsősorban azért regisztráltam ide mert reméltem, hogy itt találok hozzám hasonlóan érző embereket mert nem tudom senkivel megosztani a bánatom. Részvétem nektek is akik válaszoltatok, én aztán igazán átérzem. Ha nem baj kicsit később leírnám,hogy miért is annyira nehéz, mi is történt. Nem tudom, hogy ezt itt lehet?
2013. febr. 1. 16:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,nyugodtan írd meg,aki már veszített el kutyát,aki családtag volt náluk,az megérti min mész most keresztül.Én 2 év alatt 2 kutyusomat,és 2 tengerimalacomat veszítettem el.Sajnos mindegyikük megöregedett,de tudom hogy szép életük volt.Most van 2 másik kutyusom,de az előzőeket nem fogom soha elfelejteni,még most is sokat emlegetem Őket.
2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!