Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lesz ez nekünk?...

Szerintetek jó lesz ez nekünk? Megkönnyítené a sétát?

Figyelt kérdés

2 kutyával járok suliba,és az utcán is egyszerűbb lenne velük. Egyforma méretű kb a 2 kutya,jólneveltek. Szerintetek? tapasztalatok,vélemények?


[link]



2013. jan. 31. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van. Nem nagyon használjuk, mert nekem is és páromnak is könnyebb őket külön-külön pórázon kezelni. De ha tényleg tök jól neveltek (nincs húzás, kutyaugatás, kiszaglászás az emberekre), akkor valóban jobb, mint 2 pórázzal bajlódni. :)
2013. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 degesz ***** válasza:
100%
Nagyon ötletes, biztos kipróbálnám.Láttam már ilyet utcán és működött. Nekem sajnos nincs kutyám, így tapasztalatom sem.
2013. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg jól neveltek, és képesek vagytok ilyen szinten összehangolni kettejük között a sétát, akkor miért ne?! :) Hasznos kis találmány ez! :)
2013. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húznak meg semmi ilyen és egy szóra engedelmeskednek, akkor jó ötlet. Felénk egy pasi szokott 4 bull típusú kutyával(egy fajtájú, egy színű kutyák) sétálni és ilyet használ. A kutyák tökéletesen jönnek mellette. Mindig megcsodálom őket, hogy milyen szépen sétálnak egymás mellett.
2013. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Nekem kényelmesebb, hogy a nyakamba akasztom mindkét pórázt és úgy jönnek mellettem. Láttam már ilyen póráz elosztót élőben és nem tetszett.
2013. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

utolsó! igen,ők is simán jönnek mellettem,csak tudod büntetik hogyha a városban szabadon vannak :)

2013. jan. 31. 22:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van és nagyon jó. Én alapból rettenetesen béna vagyok a pórázakkal, utálom őket, csak akadályoznak mert jól neveltek a kutyáim, nem sokat kell hazsnálni így nincs benne gyakorlatom. Ezzel sokkal könnyebb menni mint ha minden kutyán külön póráz lenne. Ha lenne olyan amire még több kutyát rá lehetne csatolni, akkor még a harmadikat is rátenném. Amúgy pedig szerintem neveletlen kutya esetében is hasznos. Mivel a másik tudja mi a dolga, és ha a neveletlen megáll, másfele akar menni, stb akkor a másik megy tovább és ránt rajta egyet.
2013. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! könnyem varrathatsz hozzá +1 szárat :D varrónő kb 1000 ft-ért megcsinálja,vagy megcsinálod magad :D
2013. jan. 31. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
# 6: nem azt írtam, hogy szabadon jönnek mellettem. Pórázon van mindkettő és a pórázba belebújok, illetve a nyakamba akasztom. Így nem kell kézben tartani tehát mindkét kezem szabad.
2013. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egyébként jobb, mert bővíthető több kutyára is. :) FB-n van fenn a készítő, a honlapja nem müxik valamiért: Colorfundogs

2013. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!