Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya miatt lehet kutyasza...

Egy kutya miatt lehet kutyaszagom?

Figyelt kérdés

Bocsi elég hülyén tettem fel a kérdést de nem jutott eszembe semmi jó.

Szóval szeretnék egy kutyát (panelbe) apa azt mondta őt nem érdekli ha viszek lesz kutya ha nem nem. De ha egyszer azt mondja valamelyik munkatársa hogy kutyaszaga van kiköltözteti.

Persze anyával ma fogok beszélni, de fenn áll annak a "veszélye" hogy büdös lesz tőle a ruhánk?

Arra alapozza, hogy barátnőmnek macskája van és eszméletlen büdös.


2013. febr. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a ruhák közelében van lehet szaguk a ruháknak,vagy ha az öledbe mászik
2013. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a szekrenyben allo ruha nem lesz budos attol hogy van egy kutyatok...ha apad abban a ruhaban megy dolgozni amiben kutyat setaltat, meg amiben ugral rajta a kutya akkor nyilvan lesz szaga.


a macska meg azert budos mert a lakasban pisil, es az ammonia szagu macskapisi bejarja az egesz hazat, az tok mas kerdes.

2013. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem arra gondoltam, hogy a frissen mosott ruhából csinálok neki ágyat. A ruhák szépen a szekrényben vagy kitéve egy szék hátuljára.

2013. febr. 1. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha apukád nem abban a ruhában kutyázik-sétáltat,simogat stb-,amelyikben melózni jár(márpedig nem hiszem)akkor egyáltalán nem lesz kutyaszaga.Egy apró észrevétel-nálunk-a kinti kutyák büdösek,vagyis inkább úgy fogalmaznék,olyan jellegzetes kutyaszaguk van:)de pl kis pincserünknek,aki 16 évig élt bent velünk,a világon semmi kutyaszaga nem volt.A benti kutyára nem tapad úgy a sok piszok,nem lesz különösebben szaga.
2013. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fajtától is függ pl. a vizsláknak nincs kutya szaguk és rendkívül tiszták úgy mosakodnak mint egy cica
2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kinti kutyának a kinti szennyeződések és faggyú termelése miatt van kutyaszaga. Amelyik kutya bent van a faggyu termelése kisebb és ha odafigyelünk rá nem fog a mocsokban hemperegni sem, valamint fürdetni is szokás pár havonta.
2013. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz büdös. És az is tévedés hogy a macskától büdös lesz az ember. Nekem is van a kutya mellett két szobacicám és nem vagyok büdös. Az igaz hogy a pisijük ammónia szagú, de ezt csak akkor érezni, ha nincsen rendesen tisztítva az alom. Szóval szerintem a barátnőd sem a macskától, büdös, vagy ha mégis, akkor nagyon rossz higiéniai körülmények között tartják. Esetleg ivaros kandúr, aki mindent lepisil náluk, még a ruhákat is....
2013. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

Ez nem lehet kérdés most nálam: menhelyi keveréket szeretnék:)

A cica egyébként kandúr de már nem ivaros.

2013. febr. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!