Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtiszta...

Szerintetek ez fajtiszta pit-bull?

Figyelt kérdés

üdv. Vásárolni szeretnék egy pit-bullt és az egyik hirdető portálon találtam egy 10 hónapos,elvileg fajtiszta pit-bull szukát. A törzskönyvében valami oknál fogva red-nose steffi-ként van feltüntetve.

Íme pár kép róla:


[link]

[link]

[link]


Kérném a szakértők segítségét,hogy segítsenek - ránézésből fajtisztának tűnik-e! Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2013. febr. 1. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fajtatiszta.
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem sem,azért érdekelnek a vélemények :/

Köszönöm a segítséget!

2013. febr. 1. 17:50
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
hát kinézetre nem valami pitbullos... szerintem nem fajtiszta.
2013. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Igen, egyértelműen fajtiszta! Nem látok benne se macskát, se lovat.

De, mivel szerintem te arra gondoltál, hogy fajTAtiszta-e arra azt mondom, hogy nem. nekem egyáltalán nem tűnik fajtatisztának, meg azt amúgy is csak törzskönyvvel lehet igazolni. De így ránézésre se igazán szép.

Amúgy, ilyen helyről, ahol láncra verve élek a kutyák, én el nem hoznék pénzért semmit se. Elmenni is csak úgy mennék, hogy előtte szólok egy állatvédő szervezetnek, és velük. úgy ingyen is a tied lehet a kutya, és felszámolhatsz egy szaporítót is.

Amúgy, neked nem sántít, hogy a tk-ba staff van, ő meg pitbullként hirdeti? én a helyedben hagynám.

2013. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Valóban nem! Sajnos rengeteg csaló hirdet az interneten fajtisztának feltüntetett korcs kotyákat...
2013. febr. 1. 17:53
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! :)
2013. febr. 1. 17:54
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Van benne Pit bull vérvonal! Nem is kevés! Csak az a baj, hogy sokan keverik a pit bullt a Staffordshire terrierekkel... Pedig nem egy! Agyba se meg külsőre se, a Staffordnak tompább az orra meg széles a mellkasa, meg az egész feje, és 50-55 centire nől meg, míg a pit bull 40-45re... meg a mellkasa inkább mélyebb mint szélesebb. De ez még nem jelent semmit. Meg kéne nézni az anyját-apját ennek a kölök kutyának.
2013. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 compactegon ***** válasza:
90%
utolsó ne haragudj de össze-vissza beszélsz. ember legyen a talpán, aki két hasonló súlyú és méretű pitet vagy staffit megkülönböztet egymástól. vagy ha már írsz, olvasd el a stafford standardet (mert a pit homogénebb kutya, nagyobb eltérések megengedettek). még a stafford kanok marmagassága sem haladja meg az 50 cm-t. más kérdés, hogy mostanában a fajtajellegű staffik nagy része akkor, amint egy ló...
2013. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ott a hiba, hogy amstaffból nincs red-nose. És ennek a kutyának pedig fekete az orra. Sajnos sztem keverék :/
2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 compactegon ***** válasza:
100%
csóró ráadásul mint látszik ki van kötve, egy bélelt kutyaházban lakik... de azért hazudnak és keresni akarnak rajta. mekkora sutyerákok az emberek.
2013. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!