Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kiskutyának már...

3 hónapos kiskutyának már lehet bolha- és kullancsirtó nyakörvet venni? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Valamint:

Mivel tudnám leszoktatni az ugrálásról?

Már lehet neki rágókát venni? (pl: Dentastix )

Dunakeszin, Fóton olcsóbb állatorvos?



2013. febr. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ugrálásról én úgy tudtam leszoktatni hogy megtanítottam neki az ül szót. És ha készül ugrani akkor mondom hogy marad és ül. Ennyi menni fog. Bolha biztos hogy van benne el kell vinni az állatorvoshoz megnézi ha van akkor ráfúj ilyen alkoholos cuccot, frontline combo. Dentastix idősebb kutyáknak van kitalálva de én is adok neki, inkább kutyacsokit vagy lehet kapni olyan hogy ilyen ehető rágos cipőcske.
2013. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zoey28 ***** válasza:
kölyökkutyának ne vegyél dentastix-et az idősebb kutyunak való,vegyél inkább préselt bőr cipőt,masnit vagy rudat. A bolhairtó nyakörv helyett én a galaktiv cseppet ajánlom (2400 Ft 30ml és vegyszermentes )
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pedigree-től van junior dentastix 4 hónapos kortól adható , és ne csak idősebb korába adj neki ilyeneket mert kicsiként is ugyan úgy oda kell figyelni a kutya ápolására minden ágon (szájápolás, stb.) vegyél neki rágcsálnivalókat mert azok tisztitják a fogát , így nagy százalékban elkerülhető a további fogkő stb. kialakulása
2013. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!