Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műanyag vagy textil fekhely?

Műanyag vagy textil fekhely?

Figyelt kérdés
Nem sokára fogok kapni egy havanese-t és nem tudom eldönteni,hogy műanyag vagy textil fekhelyet vegyek neki.A műanyagot könnyebb tisztán tartani,viszont a textil nekem kényelmesebbnek tűnik.:) Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 1. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk amikor hozzánk került, akkor textilen volt a kutyánk, azóta nagy lett, és inkább a szőnyegen alszik, pedig van jó nagy kosara is
2013. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A műnyagba is rakhac neki valmi párna szerűséget vagy plédet hogy kényelmesebb legyen de nem is biztos hogy ott fog aludni mimt ahogy az előzők körött is mondták
2013. febr. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem műanyagot vegyél, és tegyél bele egy könnyen mosható plédet, vagy párnát. Így kényelmes, és könnyen tisztántartható is lesz! Sok sikert a kutyushoz! :)
2013. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zoey28 ***** válasza:
textilt vegyél.lehetőleg olyat,mint egy párna,az puha és bele tudja túrni magát.
2013. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a műanyag fekhely gyakran cserélt pokróccal híve vagyok. A textil párnák belseje tapasztalatom szerint nem bírja jól a mosást, némelyiknek még a huzata sem levehető, és ha berakod a mosógépbe, tiszta csomós lesz a belseje. Meg nem is lehet magas hőfokon mosni őket.
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a textil jobb, de ha műanyagot veszel akkor tegyél bele puha, kényelmes párnát!
2013. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!