Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabolcsi németjuhász kenelek?

Szabolcsi németjuhász kenelek?

Figyelt kérdés
Vannak Szabolcsban jó németjuhász tenyésztő és ha van kb. mennyiért ad egyet?
2013. febr. 1. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Miért pont Szabolcsban? Végül is csak 1 darab nj kell neked?

Általában , ha fajtában vesz valaki kutyát, szétnéz a tenyésztők körében. Netán néhányhoz ellátogat, hogy megismerje a szülők természetét, küllemét. És utána a megfelelő szülőktől vesz egy kölyköt, amely valószínűleg hozni fogja a szülei képességeit, formáját.

2013. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok Pestig felmenni egy kutyát meg belegondoltál abba mire hazahozom az is idő...
2013. febr. 1. 22:09
 3/7 A kérdező kommentje:
*kutyáért
2013. febr. 1. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az ilyen kérdések láttán, ahol egy szűk eldugott környéken keresnek tenyésztőt mindig az jut eszembe, hogy mit gondol a kérdező minden egyes városban minden egyes fajtából van egy tenyésztő?

Magyarországon ahogy eddig elnéztem, ugyan fajtája válogatja de kb. max 10 rendes tenyésztő jut egy fajtára országos szinten.

Ugyan engem a távolság nem tartana vissza, de ha utazni kell a jó kutyáért akkor utazni kell, pláne ha az ember a világ végén lakik.

2013. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban idő és távolság. Végül is kutya-kutya...

Mindenki másként csinálja.

Ha szorosabbra vonnád a kört, pl nagyobb városok, akkor lehet, tudok segíteni.Persze, azt nem garantálom, hogy kapsz is, és az ár is személyes megbeszélés után derül ki. Sajnos, némi telefon, vagy email használat nem lesz elkerülhető.

2013. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire úgy vagy vele, h messze nem mész, akkor el lehet menni menhelyre meg gyepire. DUGIG van németjuhásszal. A miskolci gyepin most kb 8db van.
2013. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Menhelyről már van 1 kutyám.Meg kölyök kéne azért mondtam , hogy nem akarok felmenni Psetig mert a kutyának is ki kell bírnia.A benzin is drága...Szóval Szabolcsban vagy a környező megyékben :)
2013. febr. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!