Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan felizgathat...

Ivartalanított kan felizgathatja magát egy tüzelő szuka láttán?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éves korában ivartalaníttattuk a kutyámat (azóta jópár hónap eltelt), és a múltkori sétánál eddig általam még nem tapasztalt módon felizgatta magát egy kerítés mögött lévő kutya láttán. Rengetegszer találkoztunk már kutyákkal kerítésen belül és kívül is, de ilyen heves reakciót még sosem váltott ki belőle egy sem. Lehetséges, hogy tüzelő szuka volt?

2013. febr. 1. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
De fel ám. Még meg is hághatja. Én magam sem hittem a szememnek, mikor láttam, hogy az ivartalan kanom hágja a szuka kutyámat (és nem dominancia volt, mert ők kint voltak az udvaron, én meg a szobámból láttam, hogy mit csinálnak.)
2013. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen fel izgatja de ez inkább kémia mert a szuka kuty mikor tüzel egy bizonyos szagot ad ki magából aminek a hatására a kan kutyában is bizonyos vegyületek hormonok jellennek meg a testében ami készteti a párosodásra úgyhogy hiába van ivartalanítva a kani kutya attól ha megérzi a szuka szagát mikor az tüzél rájön ugyan úgy a b...szhatnék durván fogalmazva.

DE szerintem akkor arra a kutyára nem a tüzelés véget izgult be az nem megy eggyik pillanatról a másikra olyan hírtelen ott csak valami konfriktus volt a két kutya között

2013. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!