Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik zöldkagyló kivonatos...

Melyik zöldkagyló kivonatos kiegészítőt adjátok? Melyik a leggazdaságosabb? állatorvos tud felírni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lupo sant adok 600g 7000ft a fressnapfban, boxernek kb 3 hónapig elég. Hiába iratsz fel állatorvossal az nem tb támogatott, ugyan annyiba kerűl.
2013. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöldkagylós készítmények étrend kiegészítőnek számítanak. Nem receptkötelesek.
2013. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál a Noroflex vált be a legjobban. A zöldkagyló kivonaton kívül cápaporc is van benne, kondroitin szulfát, és MSM, amik egymás hatását segítik. Van hasonló humán készítmény is, ami olcsóbb lenne, próbáltam is, de mégsem volt olyan a hatása, mint ennek. Doki egyszer úgy magyarázta, hogy bár a hatóanyag gyakran ugyanaz, mivel a kutyák anyagcseréje ugye más, a vivő és segédanyagok miatt a felszívódás és a hatás sem ugyanaz, ezért sem szokott csak speciálisan kutyáknak gyártott készítményeket használni.
2013. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra is figyeljetek oda hogy a glükozamin mennyi benne, azaz anyag ami a kenést biztosítja a porcoknak, azt hiszem van a zöld kagylóba is alapból, de az a biztos ha rá is van írva. Egyszer volt egy drágább ilyen a kezemben amit doki mutatott olyan 7k környéke, de abba bizony a fentiek mellett volt még glükozamin is.
2013. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vetri_Care GF 600 (300 db tabletta) a legjobb szerintem. és az összes közül ebben van a legtöbb zöldkagyló kivonat. épp most rendeltem a 3. dobozzal a kutyámnak, aki most 40 kg, 1 éves és 8 hetes kora óta folyamatosan kapja. szóval meg is éri az árát. 13.500,- ért veszem.
2013. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

info még a GF 600-ról:

Egy tablettában:

Új-zélandi zöldajkú kagylókivonat (Perna canaliculus): 600mg

A GF-600 tartalmazza a glükozaminoglikánok (GAG) minden típusát, többek között a kondroitin-4 és a kondroitin-6 szulfátokat. Gazdag összetett fehérjékben, polipeptidekben, természetes kelátkötésű ásványi anyagokban ( kálcium, foszfor, magnézium, szilikon), hosszú szénláncú telítetlen zsírsavakban, enzimekben, vitaminokban és nukleinsavakban is. A hozzáadott sörélesztő szintén értékes ásványi anyagok (különösen króm), fehérjék, B-komplex vitaminok és biotin forrása. A benne levõ lucernakivonat, a klorofil, erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő vegyület.

A GF-600 kivételes táplálékkiegészítő, mely segít megőrizni a kötőszöveti elemek - köztük az izületi nedv, inak, a szalagok és a porc - egészséges állapotát.

2013. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!