Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Plan Sensitive Adult...

Pro Plan Sensitive Adult Lazacostól hasmenés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kutyusom 10 hónapos eddig Pro Plan Sensitive Lazacos Puppy tápot kapott nem volt tőle gond. 1 hete fokozatosan váltottunk az Adult változatára. 2 napja azt vettem észre hogy másnap híg világos zöldes hasmenése van igaz csak napi 1-xer, utána megint normális a szélet. tegnap direkt nem adtam neki csak főtt húst rizzsel most szép a széklete. Szerintetek? Meg fogja szokni az új tápot vagy váltsak? (Kutyusom csivava.)

2013. febr. 2. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
a kedve jó, étvágya is, eszik iszik, játszik amugy minden rendben van vele, és minél több Adult tápot evett azóta jelentkezett ez a dolog, szerintem valószínű az összefüggés...
2013. febr. 2. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az én spánieljeim ezt eszik, és semmi bajuk. Mondjuk az nem jelent semmit, a tiednek lehet baja tőle. Nem evett balami mást is esetleg, vagy ivott bele pocsolyába, ilyesmi?
2013. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez előfordulhat tápváltáskor, ha nagyon hirtelen történik. Például szerintem 1 hét az nem elég, nekünk is először ez volt amikor kölyök tápról felnőttre váltottunk, és utána hosszabb idő alatt(kb.3-4 hét) szoktattuk rá az új tápra. Sok helyen hallottam én is a főtt húsos-rizses megoldást de hogyha csak azt adod neki akkor biztosan nem szokja meg a tápot csak a hasmenése múlik el. Sztem vagy azt csináld hogy ezeket hozzá kevered a táphoz (amibe már fokozatosan növeled a felnőtt táp mennyiségét) és szerintem a rizs is elég amit majd fokozatosan elhagysz, vagy úgy mint mi, előröl kezded az egészet csak lassabban fokozatosabban. Bármelyik megoldást is választod. Ha nem múlik el akkor mindenképpen fordulj állatorvoshoz, aki lehet hogy tápváltást javasol de nagyobb valószínűséggel ad valamit hasmenés ellen és akkor biztos rendbe jön a kutyu.
2013. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat megfogadom a tanácsokat :)
2013. febr. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!