Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen egyáltalán?

Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
nemrég kaptam egy rottweiler kölyköt ajándékba, sose volt még kutyám. és hát mit ne mondjak elég nehéz nevelni. utánaolvastam az interneten, és a kutyaiskolát jó ötletnek tartom. csak ahol én lakom ott nincsen ilyen. buszozni nem buszoztathatom minden hétvégén, kocsim jogsim nincs. így hát egy megoldást találtam. 1 kutyabetanító eljön hozzám és az udvarba tanítgatjuk, persze nem ingyen. létezik ilyen?
2013. febr. 2. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik, de a kutyasuli sokkal hatásosabb. Miért ne buszoztathatnád? Mi rendszeresen busszal és vonattal jártunk a kutyasuliba a kutyámmal, most pedig busszal fogunk. Mi ezzel a gond? Szépen, fokozatosan hozzá kell szoktatni.
2013. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem minden buszra engedik fel a kutyát, na meg akk mi van ha pont akk érik rá a wc ha épp a buszon vagyunk?
2013. febr. 2. 23:16
 3/8 A kérdező kommentje:
és mennyibe került a kutyasuli?
2013. febr. 2. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
A kutyasuli még úgyis olcsóbb mint a háznál képzés, ha beleszámolod az utiköltséget. Az árak elég tág határok között változnak, azon múlik, hogy melyik kutyaiskolát választod. Némileg könnyebb lenne válaszolni, ha tudnánk hol laksz és tudnánk milyen kutyaiskolák vannak a környékeden. De az is megoldás, hogy felhívod őket telefonon és megkérdezed.
2013. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előtte szépen megpisilteted, megkakiltatod. Lehetőleg a vacsiját korábban kapja meg, de ki is hagyhatod utazás előtt, nehogy hányjon. És a Volán minden buszra felenged kutyát szájkosárban, pórázon, oltási könyvvel. Az árat a kutyasulitól kéne megérdeklődni, én nem tudom, hogy nálatok mennyi.
2013. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kéthelyen lakom.
2013. febr. 2. 23:43
 7/8 A kérdező kommentje:
elég drága mulatság lenne, minden hétvégén kutyasuliba mennünk főként az én utazásom kerülne sokba, plusz még a kutyasuli is...
2013. febr. 2. 23:43
 8/8 Ilyent ***** válasza:

Az utazás drága lenne??? Szerinted az oktató, ingyen látogatna meg téged???

[link]

Még FB oldaluk is van.

2013. febr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!