Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen rendszerességgel...

Ti milyen rendszerességgel fürdetitek a kutyátokat? Hetente, havonta, vagy ahogy jön?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában nyáron 2x-3x és olyankor meg is nyírom picit a szőrét. Ezen kívül, ha koszos/sáros a szőre, akkor is, de akkor nem samponnal csak simán átlocsolom vízzel.
2013. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.5-2 havonta. egy panel labrador! :)
2013. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatorvos szerint nem szabad őket fürdetni...de nekem szobában tartott kutyáim vannak..séta után tappancsmosás vizzel és ha a szőrük büdi már akkor megfürdetem öket. 2-3havonta
2013. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kira kenzo ***** válasza:
Nekünk nappal kint vannak este bent alszanak. Minden este megmosom simán langyos vízzel a tappancsukat. Mivel ők velünk alszanak én 2-3 hetente samponnal is megfürdetem őket. Nem hullik, nem korpásodik attól hogy viszonylag sűrűn fürdenek.
2013. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktam csak párszor,mivel rövid szőrű tacsi,így a szőrét nem kell gyakran tisztítani.
2013. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én régen kb. havonta fürdettem, de azt vettem észre, hogy kevésbé büdösödik, ha ritkábban fürdik. Úgyhogy egy jó ideje csak akkor fürdetem meg, ha valamitől büdös lesz nagyon, mondjuk nyáron mocsárba mászik, vagy ilyesmi. Egyébként inkább nem fürdetem, mert fürdés után 3-4 nappal olyan intenzív faggyútermelésbe kezd, hogy büdösebb lesz, mint előtte. Lakásban lakik, de rövidszőrül.

Nyáron a hajlatoka hintőporozom, úgy nem pállik be.

2013. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!