Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ECOPET LAMB&RICE kutyatapro...

Az ECOPET LAMB&RICE kutyataprol ebben az arkategoriaban mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Kutyusaim menhelyi kutyusok voltak,kopott,fako volt a bundajuk,stb.Ecopet baranyos-rizses tappal etetem oket jo par honapja es gyonyoru eros,fenyes szoruk lett tole,illetve a szekletuk is nagyon jo,energikusak,stb.Az acanashop-rol rendelem 20 kg-os tenyesztoi kiszerelesben,8500 ft-ert.De nehany ismerosom szerint nem eleg jo.Persze tudom hogy csak kozepkategorias es persze vannak sokkal jobb tapok,ne is olyan dragan,de ilyen arban szerintetek mennyire jo tap?az osszetetele a kovetkezo:


Rizs (28%), kukorica (24%), szárított csirkehús (20%), szárított bárányhús (10%), csirkezsír (5%), szárított hal, szárított céklapép (4%), halolaj (1%), növényi olaj (1%), nátrium-klorid, kálcium-karbonát, mono- dikálcium-foszfát, szárított sörélesztő (0,3%).

Kiegészítő tápanyagok: A-vitamin: 10 000 NE, D3-vitamin 1 000 NE, E-vitamin (alfa-tokoferol 91%): 100 mg, C-vitamin 100mg, Niacin 25mg, pantoténsav 10mg, B2-vitamin 5mg, B6-vitamin 4mg, B1-vitamin 3mg, K3-vitamin (M.S.B. 53%) 1mg, H-vitamin 0,25mg, folsav 0,30mg, B12-vitamin 0,04mg, kolin-klorid 1500mg; cink-oxid Zn 108mg, cinkszulfát-monohidrát Zn 120mg, mangánszulfát-monohidrát Mn 150mg, vasszulfát-monohidrát Fe 44mg, vas-karbonát Fe 60mg, rézszulfát-pentahidrát Cu 50mg, kálciumjodát-anhidrát I 2,4mg, alap kobaltkarbonát-monohidrát Co 0,54mg, nátrium-szelenit Se 0,22mg, DL-metionin 1200mg.


Az Ecopet Lamb Formula egy teljes értékű táp emésztési problémákkal és allergiával küzdő felnőtt kutyák részére. Az Ecopet Lamb Formula bárányt és rizst tartalmaz. Ez a két hozzávaló ideális a különösen érzékeny emésztőrendszerű és allergiás kutyák számára. A bárány és csirke garantálja a kiváló biológiai értéket; a rizs és kukorica szénhidrát formájában biztosítják az energiát; a céklapép rostban gazdag, ezzel a megfelelő bélműködést segíti; a csirkezsír ízletesebbé és energiadúsabbá teszi a tápot; a halolaj és a növényi eredetű olajok garantálják a zsírsavegyensúlyt (omega-3 és omega-6); a sörélesztő elősegíti az emésztőrendszer tökéletes mozgását és végül, de nem utolsó sorban B- és D-vitaminban gazdag. Az Ecopet Lamb Formula tartalmaz minden ásványi anyagot és vitamint a megfelelő és kiegyensúlyozott étrendhez.


Nedvesség 9,00%; nyersfehérje 22,00%; nyerszsír 8,00%; nyersrost 2,30%; nyershamu 8,00%.



2013. febr. 4. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont ma néztem ezt a tápot, de több szempontból sem tetszik:


- Bárányos, mégis van benne csirke, több mint bárány

- Tele van gabonával. Én nem ellenzem a gabonát a kutyatápban, de mértékkel. A hús csak a 3. helyen van.


A beltartalmi értéke szerintem alacsony, legalábbis az én kutyáimnak.


Ha kutyáidnál bevált, felesleges váltani csak azért, mrrt mások szerint nem jó. Első ránézésre biztosan nem adnám kutyáimnak, de ha nálatom bevált, te miért váltanál?

2013. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:ha a te kutyádnál bevált,akkor ezt kell etetni,nem kell másra hallgatni.Felesleges mással kísérletezgetni.

Minden kutyánál más táp jó.

2013. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!