Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mai világban sokan már nem is úgy tekintenek a kutyára mint ahogy kellene. Sokan divatot teremtenek 1-2 fajtából, így azt hiszik hogy az adott kutyát könnyű kezelni ezért tinilányoknak veszik (rosszabb esetben olyanoknak akiknek fogalmuj sincs a tartásáról) akik kis plüssként kezelik, így neveletlen kutyák lesznek. Nem foglalkoznak a szocializálással se semmivel. Táskában hordják szerencsétlen állatot.

Mi gondoltok az olyan emberről akik csak divatból tartanak kutyát?

Tisztelet a kivételnek :)



2013. febr. 4. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz-rok rájuk. Nem az én kutyám, nem az én életem, innentől fogva nem érdekel. Biztos nem a legjobb a kutyának, de azért a sintértelepen sínylődő kutyákat valahogy jobban sajnálom.
2013. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az ilyen kutyákat, mert általában elég stresszes az életük, de még mindig lehetne sokkal rosszabb. Én leginkább azt utálom ebben az egészben, hogy rengeteg kutya kerül menhelyre, gyepire az ilyen gazdák és az őket kiszolgáló szaporítópiac miatt. Az, hogy Fifikének ilyen gazdi mellett ez az élet jutott, azon nem tudok változtatni, így nem idegesítem magam. Marad az, hogy "kivárom" amíg Fifikét leadják a menhelyre és onnantól kezdve adott a lehetőség, hogy segítsünk a kutyán.
2013. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
Amíg nem ugranak a kutyámnak vagy nekem vicsorogva, addig nem érdekel...úgy csesz el mindenki a saját kutyáját, ahogy akarja! Persze sajnálom a kutyákat
2013. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!