Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibol fog kijonni ezek?

Mennyibol fog kijonni ezek?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak lehet vennenk egy kutyat. Feher bolognase 7 hetes. A kutya 20ezer, de az oltasok a chip es egyeb dolgok..mire szamitsunk?

2013. febr. 4. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 35-40 ezer orvosi vizsgálattal, oltással, chippel, felszereléssel, kajával együtt. Nekünk az oltások anno kb 20 ezer forintba kerültek, ehhez még minimum 10 ezer minden más + chip.
2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt kellett volna írnod, hogy keverék, akkor talán már kaptál volna választ. :)


Én sajnos nem tudok segíteni, mert felnőtten került hozzám a kutyám.


Én csak azt tudom, hogy nálunk a veszettségi elleni oltás 5000, ebből kell kettő, a kombinált 7 300, ebből is kell kettő. Meg azt hiszem van még egy, talán parvo ellen.

Plusz a féregtelenítő tabletták, de az nem nagy költség, néhány száz forint.


Akkor ugye kell kiságy, játékok kefe... Mindent összevetve szerintem 40 000 Ft. alatt nem úszod meg.

2013. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz az elso kutyank. Irigykedokre nem vagyunk kivancsiak. A Kedves Vecsesi csalad halabol adta a csaladnak az ebrt, ha ugy dontunk megvesszuk, akkor meg, ha nem..akkor meg nem :) aki normalisan tudot irni az arakrol annak Koszontem!
2013. febr. 4. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Chip-3500,1. oltás-parvo-3000,2.oltás-kombi-3500,3.oltás kombi-3500,4.oltás veszettség-3500ft.Nálunk.Lehet úgy ütemezni,hogy az oltások 2 hónapra essenek,akkor nem olyan megterhelő anyagilag.A kombit+veszettséget évente ismételni kell.Ha van keret,drága tápból legalább 5-10kg-ot vegyetek.Fél maroknyi a napi adagja,sokáig elég,és szépen fejlődik tőle.Megéri hidd el.Jó kutyázást!
2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!