Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naplástavi mopsz kennelről...

Naplástavi mopsz kennelről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm onnan szeretne kutyát, törzskönyv nélkül, meglehetősen alacsony áron. Mivel a mopsz fajta berkeiben tudtommal keringenek durva betegségek (s nekem furcsa, hogy kutyát 35 ezerért, tenyésztőtől), ezért szeretnék többet megtudni a kennelről, mert nem akarom, hogy aztán rosszul jöjjön ki belőle. Egyáltalán, mennyibe kéne kerülnie egy mopsznak tenyésztőtől?

2013. febr. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

El kéne menned azt ismerősöddel személyesen körülnézni.

Az alacsony ár lehet azért,mert a kiskutya nem alkalmas kiállításra vagy tenyésztésre valamilyen hiba miatt.

Ha tenyésztő,ilyen olcsón is csak szerződéssel ad el kutyát.Ha a kutya hibás,akkor ivartalanítási kötelezettséggel,és ha megtörténik a műtét,akkor adják oda a törzskönyvet.

2013. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én már voltam ott, még mikor én akartam kutyát, akkor gondolkoztunk a mopszon... de nekem nagyon nem tetszettek a kutyái, úgyhogy végül eltántorodtam a mopsztól. De lehet, hogy csak a hörgéstől rémültem meg, ami a kennelben fogadott. xD

A kölykök még nem születtek meg.

2013. febr. 4. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha törzskönyv nélkül ad el kölyköket, akkor az illető nem tenyésztő.

Egy 'minőségi' kiskutya ára általában 80.000.-nél kezdődik.

2013. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!