Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a 13 hetes...

Libra991 kérdése:

Normális, hogy a 13 hetes Bichon havanese kutyusom csak 2 órán keresztül bírja ki pisi nélkül?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, amikor olyan sokat iszik, hogy óránként kell wécéznie! Mindig jelez és ki is viszem, de így állandó felügyeletre szorul, szinte még boltba se tudok elmenni, mert mire hazajövök bepisil.

Milyen tippeket tudnátok, hogy rászokjon, arra, hogy bizonyos időközönként viszem le és akkor végezze a dolgát?



2013. febr. 4. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Légy türelmes :) Kistestű kutyád van, aki ráadásul még pici is; még szép, hogy gyakran pisil, elvégre nagyon gyors az emésztése, de ha nagyobb lesz egyre ritkábban kell majd neki :) Ha nagyobb lesz, majd bírja tovább is ;)

Nem tartom valami jó dolognak, de addig, ameddig hosszabb időt is kibír jó megoldás lehet a kutyapelus esetleg vagy ismerek olyan embert, aki a zuhanytálcára szoktatta a pisit a kutyusnál, bár én nem akarnék minden nap zuhanytálcát suvickolni... :D

2013. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Tudom sok türelem kell hozzá, de néha úgy érzem mindhiába... Egyik nap nagyon ügyes nem pisil be kibírja 3 órán keresztül is. Következő nap meg óránként kell neki és sokszor bepisil. Annyira nem értem néha :(
2013. febr. 4. 18:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, majd'el felejtettem a kutyapelus nem jöhet szóba. Próbáltuk, de nem ment rá...
2013. febr. 4. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
bent van a lakásban , szőrmók, melege van azért iszik többet, és ilyenkor többet is pisil:) nekik is meg kell érni, hogy a szükségleteiket szabályozni tudják, ez ugyanugy működik, mint a gyerekeknél. Légy türelmes. ha már jelez, akkor jó uton haladtok:)
2013. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!