Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet rendesen megszidn...

Hogyan lehet rendesen megszidni egy kutyát?

Figyelt kérdés

A kutyám kb kiröhög amikor megszidom... Vagy elszalad, vagy csóváló farokkal néz rám. Néha kicsit megszeppen, de másodperceken belül elkezd megint csóválni.


Tudom, nincsen tekintélyem, tudom, kutyaiskolába kéne menni.... Biztos vagyok benne hogy élből ezeket válaszolnátok. De a szokásos tekintély gyakorlatokat már alkalmazom, iskolára meg nincs pénzem. Így praktikus tanácsokat várnék.

Már most szólok, hogy aki a tekintélyt meg a kutyaiskolát írja, le fogom pontozni, esetleg jelenteni fogom, mert nem erre vagyok kíváncsi, tehát nem hasznos illetve nem ez a kérdés. Én tényleg csak konkrét büntetési módszerekre vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm a HASZNOS válaszokat!



2013. febr. 4. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Csípd meg az orrát. Vagy mre gondolsz,?
2013. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Itt egy nagyon jó és részletes leírás a fenyítésről:

[link]

2013. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
menj le az ő magaságába és csapj rá az orrára majd szidd meg emelt hangon hogy a kutya éreze a hangkülönbségeket..hallja mikor szidod és mikor dicséred! Ne engedd hogy elmenjen ha kell fogd meg és tarsd ott..
2013. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Arra, hogy komolyan vegye ha megszidom. Most felhajolok és minden dühömet rázúdítva leüvöltöm. Megütni, fizikailag bántalmazni nem akarom, csak ha minden kötél szakad.
2013. febr. 4. 18:31
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem olvasd el Korom Gábor: Neked ugatok c. könyvét.Asszem pont ez a téma.
2013. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
b@sszál rá kettőt lapáttal
2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Húúú, köszönöm a cikket. :)

Most már indulnunk kell sétálni, ha hazaértünk elolvasom. Biztosan hasznos lesz. :)

2013. febr. 4. 18:33
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Harapd meg a fülét, az eszkimók így csinálják:-)
2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha rosszat csinál vagy tiszteletlen a grabancánál megfogva földhöz b.szod és vicsoritva morogsz a pofájába ugy hogy habzik is a szád.ha lenyugodott elengeded a nyakát de csak akkor kelhet fel ha engedélyt adsz neki ha enélkul akar felkelni megint a foldhoz szegezed.
2013. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Maydy, ez jónak tűnik. Ma pont tök véletlenül hasonlóan csináltam, csak túl hamar elengedtem, mert akkora sárban voltunk...
2013. febr. 4. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!