Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kézenállást lehet tanítani...

Kézenállást lehet tanítani német juhásznak?

Figyelt kérdés
Láttam már sok kutyát kézen állni, de szinte csak kistestű kutyákat. Klikkeres vagyok. Tudom, mi a menete a gyakorlat megtanításának, csak érdekelne a véleményetek... (mármint, hogy szerintetek meg tudná-e csinálni ezt a nehéz parancsot egy nj)

2013. febr. 4. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok 1-es.

Elméletileg persze megtanítnató, de én nem csinálnám. Nem igazán tesz jót az izületeinek.

2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó basszus mancsonállást... most jobb??
2013. febr. 4. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:
-.-"
2013. febr. 4. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha még kifejezőbb akarok lenni: "két mellső lábon állást"
2013. febr. 4. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
nagytestű ebeknél szinte lehetetlen. Kis jack russel terriernél még éppen tanítható de nagyobbnál már nem. Ha annyira akarod inkább pitizni tanítsd, de az sem ajánlatos
2013. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Border colliekat és malikat már láttam kézen állni...sztem egy 30+ kg-os kutyánál ez már nem túl jó ötlet...a pitizés még elmegy...de a kézenállás már nagyon nem tesz jót az ízületeiknek!!!

Nekem egy 29-32 kg-os roti-nj keverékem van. Nagyon tetszik a kézenállás trükk, de eszembe nem jutott megtanítani neki

2013. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne tanítsd meg neki :(..veszélyes! Az én kistestű kutyámmal is próbáltam régebben, de nem tetszett neki! Ne csináld!
2013. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!