Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászról mi a véleménye...

Német juhászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék német juhászt ,de mindenki lebeszél róla mert azt mondták ,hogy a mai német juhászok selejtek idegbetegek , nektek mi a véleményetek, és a tapasztalatok?
2013. febr. 4. 19:42
 1/5 anonim válasza:
86%

vélemény: az egyik legszebb kutyafajta:)

tapasztalat: 15 évig volt németjuhászunk:) viszont hosszúszörű, nekem azok jobban tetszenek de kinek mi:) mindenki mindig dicsérte hogy milyen szép kutya:) tanitható volt, nagyon sok mindenre megtanítottam.

egyszer beakartak törni hozzánk és ő harapta meg a pasast:) sokat köszönhetek neki nagyon szerettem, és emelett kutyaszépségversenyen 2. lett csaj ajánlani tudom:)

2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez hülyeség,dehogy selejtek. Csak kell keresned egy jó tenyésztőt.

A környékünkön van 2 németjuhász (lehet több,de őket ismerem) olyan tipukus németjuhászos a viselkedésük :D úgy értem általában póráz nélkül szabadon vannak, oda se jönnek a kutyámhoz, amíg a gazdájuk engedélyt nem ad.

Látszik rajtuk,hogy szófogadóak, engedelmessek még soha nem láttam őket örjöngeni vagy valami.

Nagy mozgás igényük van és szükségük van feladatokra.

Szóval összegezve, jó nevelés, jó tenyésztő. :)

2013. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha megbízható tenyésztőtől és nem szaporítótól veszed,akkor semmi gond nem lesz vele,persze türelemmel nevelni kell,de nagyon tanulékony fajta.(Megbízható tenyésztő:Az előző almokból született kutyáit is "nyomon követi",meg lehet kérdezni a tulajdonosokat,mi a véleményük,tapasztalatuk a kutyáikkal kapcsolatban.)-Fotók,videók,munkavizsgák,kiállítási eredmények,orvosi papírok,törzskönyv stb...
2013. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó kutya, sok mindenre ki lehet képezni őket. Hűséges, szerethető kutya. nagyon okos és szép is. Ajánlom mindenkinek aki kellő figyelmet és feladatot tud neki adni. Megkötve meg egy ketrecbe zárva nem szabad tartani. Fontos hogy jó helyről származzon, és ne szaporítótól.
2013. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bimbike11 ***** válasza:
nekem is van 3 német juhászom, mindenképpen azt ajánlom hogy csak jó helyről hozz el kiskutyát, ahol látod a szüleit, ahol szeretetben nevelkednek!!! mert mi az egyiket mentettük (illetve sajnálatból elhoztuk egy szörnyű helyről, de sajnos nagyon meglátszik az idegrendszerén... :/ kapkod, ideges, nehéz lenyugtatni, de ettől függetlenül szófogadó. mindig rájön, hogy semmi ok a pánikra, mert mi nyugodtak vagyunk a környezetében, de sajnos a többi kutyát is van hogy túlpörgeti a viselkedésével. A másik kutyusom szerető családból való, neki lényegesen jobb az idegrendszere, nyugodtan viselkedik még számára idegen környezetben is! szerintem nagyon fontos hogy megfigyeld, hogy hogyan bánnak a gazdái a kutyussal mielőtt elhozod!!
2013. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!