Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszket a kiskutyám bőre?

Denisaa kérdése:

Miért viszket a kiskutyám bőre?

Figyelt kérdés
3hónapos mopsz kiskutyàm folyton vakarózik. Nem bolhás, megfürdettem Jojoba olajos samponnal mivel azt ajánlották neki, de még mindig vakarózik. Mi lehet az oka ? Mit tegyek, hogy megszűnjön neki ez az állapot ?

#mopsz #viszketése
2013. febr. 4. 19:44
 1/5 anonim válasza:
Szia! Lehetséges,hogy alergiás valamire,ez lehet a táp is. Nekem francia bulldogom van ő például a baromfi húsra!
2013. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia. Pedigree Vital Junior tápot eszik, csirkéset.

Akkor valószínű, hogy le kellene cserélni ezt a fajtát ? Milyen tápot ajánlanál helyette ?

2013. febr. 4. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedigreet ne adj a kutyusnak, tele van szinezékkel és izfokozókkal. Valószinű hogy az okozza a problémát. Keress valami középkategóriás tápo, nem kerűlnek sokkal többe mint ez a rettenet. Brit, brit cars, josera, happy dog, csak néhány tipp.
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a marhás zöldséges porcijó vált be, azota nincs viszketés! Probáld ki,
2013. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbálom akkor a marhahúsos tápot, remélem beválik majd. :)
2013. febr. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!