Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német juhász szerintetek is...

A Német juhász szerintetek is fizikailag egy gyenge kutya?

Figyelt kérdés
valahol írták ,hogy gyenge. ti ezt megtudjátok cáfolni vagy ez igaz ? pl egy stafford terrier és egy Német juhász veszekedésből ki jönne ki győztesen ( ne értsetek félre nem kutya viadalt akarok rendezni , isten ments .. csak érdekel ) és valahol viszont azt hallottam hogy a német juhász harapásánál csak a rottweileré erősebb. azt hogy meg a stafford harci kutya szerintem nem nem jelent semmit ha nem használták harci célra ... szerintetek ?
2013. febr. 4. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs konkrétan olyan, hogy harci kutya. Vannak olyan fajták, amiket nagy számban arra használnak, de minden kutya lehet szerethető kiskedvenc. A Német juhász harapása nagyon erős, de az biztosan nem igaz, hogy csak a rottweiler harap erősebben nála. Sok kutyánál tenyésztették ki azt a támadási reakciót, hogy ha valamire ráharap, azt nem engedi egykönnyen. Szerintem mindenképpen toplistás kutya a harapás erősségében, gondolom tudod, hogy a rendőrök is használják. Toplistásnak számít azonban a boxer, a pitbull és a rottweiler is természetesen. Amúgy a testalkatán is látszik, hogy nem egy gyenge kutya.
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Baromság hogy nem erős, mihez képest ? Harcban egy pitbull ellen veszítene valószínű, de a pitet harcra tenyésztették anno a németjuhászt meg nem. Így nincs értelme a kettőt összehasonlítani.

Egyébként meg mint az embereknél is a kutyáknál is sokat számít hogy mit és mennyit eszik a kutya, milyen sokat sportolsz vele stb ez mind befolyásolja a fizikai erejét egy kutyának. Egy jó kondiban levő rendőrkutya ellen nem állnék ki , de a babi néni által felhizlalt 70kg-os németjuhász mondjuk valószínűleg lefutnám.

2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy német juhásznak egy bull típusú terrier ellen esélye nincs.

Az én előző bullterrierem a világ legjámborabb kutyája volt.Ha megtámadták,szemrehányó tekintettel odébb sétált,utált verekedni.

Volt egy nj a téren,ahova jártunk.Az okos gazdája más kutyákra küldte úgy,hogy a nj labdáját odadobta a másik kutya elé.Az persze legalább megszagolta,mire a nj már támadott is.A hülye gazdája meg visítozott,hogy az ő kutyája a labdáját védi.Elég sok kutya szenvedett így súlyos sérülést.A bullomat is megharapta vagy háromszor.Negyedszerre annyit láttam,hogy a nj a földön van,az enyém meg a torkát fogja,meg sem mert mozdulni a nagy kutya.A nő üvöltött,hogy szedjem le a kutyájáról ezt a gyilkos harci dögöt.Lehívtam a kutyámat,nj nyakán egy kis nyál volt,de sértetlen maradt.Ha a bullom nem ilyen jó fej,biztos hogy megölte volna.És ez egy olyan bullterrier volt,aki nem szeretett és nem is tudott verekedni.

2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én nem bontanám fajtákra. Minden az ösztönökön múlik szerintem.
2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ezt megcáfolnám márn csak azért is mert a a roti után a németjuhásznak a legerősseb a harapása ráadásul az eggyik legmozgékonyabb kutyafajta a nagytestűek közöt ez a része nem igaz.

Ha eggyik kutya sincs elvadítva vagyis kutya viadalra képezze akkor a álatalában a fiatalab vagy anagyobb testű nyer vagyis az erősebb okosabb nyer de szerencse kérdése is lehet

Egyébként azt se tudom miért hiszik az emberek a staffi-ról hogy olyan vérengzós kutya egy kutya se az ha nam nevelik annak.

Egy haverom szuka Ó német juhászkutyája megunta hogy kötekszik vele a szomszéd staffija nekik közös udvarjuk volt egy rokonukkal övék volt a staffi na mindegy a németjuhász úgy elzavarta a harci kutyát hogy az nyüszítve rohant ell ezt a saját szememmel láttam de az a staffi is csak hobbi célra volt tartva

2013. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

de igaz hogy a németjuhász harapásánál csak a rotié erősseb ezt ebben a videóban is elmondják

[link]

2013. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

azért a bullterrieres történetet nehezen hiszem el :D a kettő kutyát összehasonlítva hát nehezen :)


http://www.youtube.com/watch?v=OSZ3t9b43hk it mondják hogy az egyik legerősebb nézzétek 3:21 től!

2013. febr. 4. 21:03
 8/19 A kérdező kommentje:
ja utolsó megelőzött :D
2013. febr. 4. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális kutyák a harcban amúgy sem mennek halálig. Az ép ösztönű kutya , ha vesztésre áll, megadja magát. A másik pedig felismeri a megadást és nem tépi tovább. Az állatvilágban az egyneműek harcában nem volt érdek, hogy elpusztuljon a másik. A gyengébb időben felismerte , hogy alul maradt és elment.
2013. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én nyertem kérde ző gyorsab voltam be beb be DDD:))))
2013. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!