Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem hajlando magatol enni?

Miert nem hajlando magatol enni?

Figyelt kérdés
torpe bolongnese kutyam van es kirakom ele a kajat viszont o nem hajlando onnan enni azt szereti ha en etetem a kezembol..:S

2013. febr. 5. 14:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jaaa es azt elfelejtettem hogy lassan 5 eves es soha nem csinalta ezt csak az utobbi 1 evbe..:S
2013. febr. 5. 14:41
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

1. mert "törpe"

2. Ne etesd kézből

3. Tedd ki az ételt. 10 perc múlva elveszed. Etetések között semmi ennivalót ne kapjon.

2013. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Mikor a listaban olvastam a kerdest mondtam magamban hogy biztos egy vakarekrol van szo....naná.Három napon keresztül rakd elé a kaját 10 percig.ha hozza sem nyul vagy nem eszi meg addigra akkor elveszed es masnap ugyanaut ele rakod pont abban az idoben.ha megint nem eszik elveszed....stb 3. 4. napon mÁR annyira kajas lesz hogy megfogja enni.

Elkényeztetted...ha igy fojtatod a fejedre fog nőni.

2013. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert most úgy döntött, hogy ő fogja diktálni a szabályokat, Te meg nem vagy következetes gazdi.
2013. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Csete Tamás ***** válasza:
0%
Az én törpenyuszim ritkán eszi a nyúleledelt. De ha a odateszem a szájához akkor megeszi. Így van... Sajnos...
2013. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
19%

Lehet ,hogy öreg vagy nagyon megszokta , hogy elkényezteted

vagy lehet ,hogy beteg lett! (de nem szeretnélek megijeszteni)

2013. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy beteg... meg a kutya nem nyúl, nem is ugyanolyan bánásmódot igényel, hagyjuk már!!


Ez a kutya el van kényeztetve. Ennyi.

Ha nem eszi meg, el kell előle venni, majd megeszi másnap, vagy ha akkor sem akkor harmadnap...stb. Ilyen nincs h egy kutyát kézből etetünk mert nem hajlandó kienni a tálból. Atyaég!! Kedves kérdező, neked ez nem gáz?

2013. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért nézd meg a fogait. Ha durván fogköves, az íny gyulladt, nem szívesen eszik a kutya. A kezedből csak ezért fogadja el, hogy a kedvedre tegyen.
2013. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudom, itt mindenki egyből a falkavezérséggel jön, de még mielőtt messzemenő következtetéseket vonnánk le érdemes kivizsgáltatni a kutyát dokival. Édes kis spániel kutyusom is csak a kezemből evett egyik napról a másikra, majd egy hétre rá meg is halt, mert a doki sz-rul kezelte:( Reméljük, nálatok nincs semmi ilyesmi.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kispalikee! Milyen beteg volt?
2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!