Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni huskyt vagy...

Szeretnék venni huskyt vagy malamutot. De nem tanácsolják mert mindig vonyít. Nem lehet valamivel leszoktatni? A malamut is vonyít vagy csak a husky?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A malamut is. Erről szerintem nem igazán lehet őket leszoktatni, vagy csak ha nagyon sokat foglalkozik vele valaki.
2013. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kertes házba volt huskynk. Én még akkor kicsi voltam, és mikor legelőször halottam hogy ugat, azt hittem idegen kutya jött be hozzánk, és az ugat. Mikor kimentem akkor láttam hogy a miénk ugatott. Iszonyat csendes volt. Ritkán vonyított. Ugatni is csak akkor, ha felborult az edénye, vagy sünit talált (előszeretettel játszott vele), de egyébként nagyon ritkán adott hangot ki, mondhatni havonta egyszer-kétszer. De ha kertes házban van tartva, akkor kevésbé hallatszik be, meg hozzá is szokik az ember, lakásban vagy panelban már problémásabb a vonyítás vagy ugatás.
2013. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:

13,5 évig volt malamutom lakásban. Nem vonyított. Jelezte, ha idegen jön. Rengeteget sétált, hétvégenként kirándult velünk a hegyekben. Imádta a gyerekeket.

Egyetlen esetben vonyított, ha szirénázó mentőautót hallott.

A megkapja a megfelelő törődést és foglalkozást (nem csak dísznek van kirakva a kertbe) nem vonyít.

2013. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én huskyjaim sem vonyitanak, csak nagyon ritkán, ha valami okuk van rá. Egyébként tök csendesek.

Viszont van egy ember akinek van malamutja vagy huskyja azt rengetegszer hallom vinyitani mert csak kivan téve egésznapra egy kennelbe, Szóval ha van velük törödve rendesen akkor csendesek

2013. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!