Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korig lehet a...

Koporsó kérdése:

Mennyi idős korig lehet a dobermann fülét kupíroztatni? Az enyém 6 hónapos 2012 szept.11 én született!

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg tilos. Viszont a te kutyád túl idős már amúgy is a vágáshoz.
2013. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan már nagyon késő, általában 2 hónapos korig szokták megcsinálni. De egyébként már nem legális a fülkupírozás Magyarországon.
2013. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem ,én nem Magyarországra valósi vagyok ,de a Lényeg már ,hogy tényleg késő 6-ik hónapban a kupíroztatása ?
2013. febr. 5. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, késő!
2013. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Meglehet még csináltatni a közeli országokba. 6 hónaposan már szinte állni szokott a vágott fül de elvileg fellehet még állítani ha levágatod!
2013. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már túlságosan porcosodott a füle. Sokkal nagyobb fájdalom a kutyának is, kockázatosabb is és már nem is lehet olyan szép munkát csinálni. És közel sem biztos, hogy így is megfelelően fog állni. Kérdezz meg egy normális állatorvost, illetve a kutya tenyésztőjét, de én azt mondom, már lekéstél róla, nem éri meg így.
2013. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!