Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettem egy 2hónapos staffor...

Ma vettem egy 2hónapos stafford shire terriert, és kis ládácskát kibéleltemneki pokróccal, rongyokkal, egy félig fedett helységben, és kimentem kaját adnineki, és nemvolt a helyén?

Figyelt kérdés
Szerintünk elbújt, mert szokatlan a környezete, és hogy reggelre neme fagy meg vagynem e leszbaja?

2013. febr. 5. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el keresni az is lehet hogy kibújt valahol! Ha meg tudod oldani vidd be, még nagyon kicsi biztos fél és fázik. Tavasszal mikor nagyobbacska lesz ráérsz kiszoktatni az udvarra.
2013. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon ****! Annak a kutyának bent kellene lennie veletek a lakásban! Az amstaff nem kerti kutyának való, de fél éves koráig a kerti kutyákat is illik lakásban tartani, télen meg egyenesen kötelező! Egy ilyen kölyök egyedül nem tud életben maradni kint a hidegben! Miért nem kötik már végre vizsgához a kutyatartást is?!
2013. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, téged agyon kéne ütni ököllel. Te tényleg az vagy, ami a neved! a low..
2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, először is: Két hónapos kutyát nem hagyunk kint ilyen időben még félig fedett helyen sem. Amíg tartósan nem lesz 10 fok felett a hőmérséklet addig az előszobában kellene helyet biztosítani neki. Új kutyát egy hétig amúgy is bent kellene tartani, hogy megszokjon titeket. Reggelre biztosan megfagy, ha kint marad, szóval keressétek meg! Próbálkozhatnál valami kis kaját kirakni addig is míg keresitek, hátha visszamegy. Ha megkerül, akkor örülj neki és tartsd bent amíg jobb lesz az idő.
2013. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondoltad, hogy beteszed a dobozkában és reggelig ott fog várni? A félig fedett helység pedig egy ekkora kölyöknek még hideg.
2013. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Megvan a béjbi?

Még nagyon kicsi, akár harcikutya, akár nem, melegben a helye!

Icike picike dudaorrú kis drágaságok! Bocsi, be vagyok csípve, de el vagyok érzékenyülve Staffikkal kapcsolatban, imádom őket :)

Mindenképpen írjál, hogy megvan-e, és melegben van-e?! Okké?!


Jól ölelgesd meg, meg moncsold meg :)

2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy gratuláljak! Látom nagyon tájékozott vagy az állatartás terén. Hihetetlen, hogy fel tud bőszíteni az ostobaság és a tudatlanság..Miért nem lehet tájékozódni ha valaki komoly dologba kezd?! Ha fontos az a szerencsétlen kutya és szorult beléd némi érzés, akkor ha kell hajnalig keresed!
2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt se értem hogy rendesen elkerítet udvarról hogy tud kiszökni egy kölyök kutya

Egyébként én a német juhászomat februárban kaptam 7 évvel ezelöt én a meleg kazán házba tartottam és csak nappalra engedtem ki a szabadba hogy ismerkedjen a portával is.

Egy kiskutya télen a hidegben nem nagyon marad életbe mert a vadonban ilyenkor még az anyja gondoskodna róla de mivel 2 hónaposan elvannak választva így a mi feladatunk

2013. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Most meg van hogy az udvarközepén alszik a németjuhászom volt olyan reggel kerestem hol a kutya aztán látom hogy rázza magárol le a havat pedig fedet helyen van a kutya ólja mondjuk a nagyon hidegekbe -15 c fok felet bekéreckedik a kazánházba

Nagyon imádja a havat

2013. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De a staffy és a németjuhász telejsen más szerintem még egy felnőt példány is rosszúl viseli a hideget a rövid szőremiat nem hogy egy kölyök
2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!