Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német spitz illetve a...

Princesske4 kérdése:

A német spitz illetve a pomerániai törpespitz szőrét felnőtt korban is lehet kicsire vágni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
H azt akarod akkor miért ne lehetne?
2013. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, bár én nem nagyon értem minek vesz valaki hosszú szőrű kutyát, ha utána le akarja nyíratni.
2013. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akár egy bernáthegyit is le lehet csak minek?

Spitzeknek olyan tömött,dús bundájuk van,rendszeres ápolással gyönyörű és véd mindentől,felesleges lekopaszítani.

De ha úgy tetszik nyírasd le,bár én se értem minek.

2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. febr. 6. 12:35
 5/5 anonim válasza:
Jajj remèlem te is bezerzel egy fajtatiszta pomit , levâgod a bundajat( ami amugy a vèdjegye kb) es ràjössz h îgy mâr nem is olyan èdi bèdi.... A pominak hosszú dús szőre van ès ha egyszer levàgod soha többet nem nő vissza a szöre olyanra mint amilyen volt neki! Amugy ha te is csak egy agymosott divat pomi tartó vagy, es ragazkodsz a trimmelèshez,mindenkèppen hozzàèrtönèl vàgasd le ,kèt fazon van amugy a normalon kivül : oroszlân illetve a boo. Amugy ez kb olyan mintha egy derekig ero kislany hajat lebagatnad tüsire . Pisz
2014. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!