Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskó keverék mennyire...

Egy tacskó keverék mennyire buta/okos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutya befoadás előtt állok ,és van egy kis tacskó keverék,akit kiszemeltem ,de én úgy tudom a tacskók butáák.Viszont nekem nem lenne jó,hogyha nem lenne tanítható. Egy tacskó mennyire okos6buta? Személyes tapasztalatokat is várok! S.O.S.



2013. febr. 6. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fogadd, be a keverékek okosak. Minden a nevelésen múlik.Másik nagy előny egy keverék kutya nem olyan beteges mint az agyontenyésztettek.

Az okos, butaság az a gazditól függ, mire tanítja be.

2013. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
78%

Nem tudom, a vörösesbarna hajú emberek általában mennyire értenek a számítástechnikához?


Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ezt így senki nem fogja tudni megmondani neked. Mivel keverék, nem lehet előre megmondani, milyen tulajdonságokat örökölt tacsiktól, milyeneket más fajtáktól. Buta kutya nincs (na jó, van, de elég ritka), csak buta gazda (de azokkal aztán Dunát lehetne rekeszteni). A tacsik általában makacsabbak, de lehet, hogy a te kutyád egyáltalán nem lesz az... beszélni kell a gondozóival, meglátogatni, megismerni, mert a személyiség egyed és nem fajtafüggő.

2013. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fajtától függ !!! Nekem is tacsi keverékem van és valami elképesztően zseni kis kutya :) Az a kutya is lehet okos vagy buta is, előtte kéne vele egy kicsit foglalkozni hogy megismerd, csak az után örökbefogadni.
2013. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tacskók nagyon-nagyon okosak és mindenük a gazdi. Amiről te hallottál, az a makacssága. Mert makacsnak makacsak, nem is kicsit. De kellő türelemmel és következetességgel álomkutyák. Mentett tacsi gazdija vagyok.:) Szerintem a legjobb választás,vidd haza bátran.
2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó vadászkutya, értelemszerűen nem lehet buta fajta, de ha az adott egyed tanulékonyságára vagy kíváncsi tölts vele időt, ismerd meg egy kicsit.
2013. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tacsi-palotapincsi keverék egyébként.
2013. febr. 6. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is tacsi keverékünk van.Nagyon okos(múltkor agyvérzése volt a papámnak, és a kutya riasztotta a szomszédod,hogy baj van.)Szerintem remek kutyák.Mondjuk már láttam elég idegbeteg tacskót,de ez csak nevelés kérdése.
2013. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon okos kutya.Én nekem tacskó keverékem van,és nagyon okos,még ki is nyitotta az ajtót nekem.Nagyon jó,szerethető kutya.Minden csak nevelés kérdése.
2014. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!