Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! mit tegyek, ha a...

S. O. S! mit tegyek, ha a kutyámnak egy kisebb csont fennakadt a szájpadlásán beékelődve a fogsorai közé keresztbe?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 15:29
 1/8 Hovarju ***** válasza:
79%
Nyúlj be a szájába és vedd ki.
2013. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha ment volna akkor kiírnám ezt a kérdést?
2013. febr. 6. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
ha nem tudod kiszedni akkor vidd el állatorvoshoz.
2013. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az lesz
2013. febr. 6. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátrafelé kell kifeszegetni. Amelyik része hátrébb van, azt kell még hátrébb tolni. Ha nem megy, marad az orvos.
2013. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Fogj egy csipeszt, lehetőleg ne nyomd le a torkán, szépen nyúlj bele a szájába, közben nyugtató hangon beszélj hozzá, és lazítgatsd meg azt a csontdarabot, és szedd ki a csipesszel.
2013. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:
ha nem megy, akkor én is csak azt tudom javasolni, hogy vidd el orvoshoz.
2013. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Megy az csak akarni kell! Mivel marha erősen harapott rá ahhoz, hogy beékelődjön, így neked is hasonló erővel kell hátrafele elmozdítanod. Nekem is volt már ilyen, én is pánikba estem hogy nem megy, aztán mégiscsak sikerült, csak jól bele kellett kapaszkodni abba a csontba!
2013. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!