Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a tacskóm,...

Hogyan tanítsam meg a tacskóm, hogy egy helyre piszkítson?

Figyelt kérdés

Most lesz 9 hónapos a tacskó kislányunk de nem tudta megszokni, hogy egy helyre ürítsen és így tele van az udvar a kakival. Mikor felszedem mondom neki, hogy nem szabad és tudja hogy rosszat csinált de mégsem csinálja egy helyre.

Mit tegyek, hogy megtanulja?



2013. febr. 6. 21:30
 1/7 sippara ***** válasza:
Mikor felszeded? Tudod a kutyának ilyenkor fogalma sincs, hogy az X órával azelőtti tojás miatt szúrod le. Legyen kerttiszta, sétánál mehet a pisi-kakira a dicséret, jutalomfalat, otthon meg szó nélkül felszedni. Szívesebben fog dicsérettel tojni, mint "csak úgy".
2013. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fingja nincs arról h mit vársz el tőle... "szégyelli magát" mert érzi h mérges vagy rá, de gőze sincs arról h miért... Mit tettél annak érdekében, h egy helyre menjen, hogyan tanítottad neki? (ugyanis a kutyáknak nem hogy nincs igényük egy helyre tojni, de a szagminta hagyás minél több helyen (még saját kertben is) elég ösztönös viselkedés. Az első tanácsát meg megfogadhatod ;o)
2013. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd ki naponta 3x sétálni, és akkor egyáltalán nem fog a kertben kakilni.
2013. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kivinni sétálni??? nem egy 10 négyzetméteres panelban él az a kutya. . .

egy-két helyen hagytam neki ott egy kis kakit és próbáltam vele megértetni h ha ott akkor jó kutya és ami rossz helyen volt odavittem és elvertem h rossz kutya

2013. febr. 8. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:

az utolsó kettőnek üzenném h annyi agyatok van mint amit a net mögött szereztetek!!!azaz egyenlő a nagy 0 val

te majom: az ha megpaskolom a fenekét oktató jelleggel teljesen normális dolog (anyádnak is ezt kellett volna veled tennie) nem fájt neki csak ezzel tudja megérteni h amit csinált az nem jó!!!!!

a másik majom: képzelt a kutyámnak biztos h több társasági élete van mint neked!!! 2 macskával és a többi haszonállattal illetve a szomszéd kutyákkal érintkezik nap mint nap (hűűű meglepő lehet számodra)

mivel kis községben élünk (régebbi nevén falun) kb 1500-2000fő így eléggé érdekes lenne kivinni "falun" sétáltatni a kutyát.....

és miért??? mert FELESLEGES!!!!!!!

nem a ti retardált, trágár válaszaitokra voltam kíváncsi hanem olyan személyekére akik láttak már hús vér kutyát és neveltek is már!!!

mert lás csodát voltak más kutyáink is akik megtanulták de a tacskók köztudottan makacs, önfejű ebek így nevelésre szorulnak (amibe a tanító jellegű enyhe popsin csapás normális!!)

értitek ti idióták?? mielőtt vmi állatkínzó, újgazdag kutyatartónak állítanátok be

2013. febr. 18. 21:41
 6/7 A kérdező kommentje:
és az utolsó két válaszolót jelentettem is!!!! nem is látom már a válaszaikat
2013. febr. 18. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen okosnak hiszed magad minek kérdezel meg másokat? órákkal később leszidod szegény kutyát azért mert szart? te jó isten... pozitív megerősítés kell a kutyának nem leszidás órákkal később... 3másodpercen belül dicsérünk vagy szidunk, akkor tudja akutya hogy miért kapja... persze hogy fél ha leszidod te idióta de lövése sincs hogy miért. kimész szépen hozzá megvárod hogy szarjon, odamész felszeded megfogod a kutyát odaviszed ahova akarod hogy szarjon, leteszed a fost és megmutatod neki, ezt addig amég meg nem érti a kutya ha kell 10x ha kell 20x
2014. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!