Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11hónapos Palota pincsim...

11hónapos Palota pincsim (szuka) elkezdett tüzelni! Lehetséges hogy ez miatt megy a hasa és kihányja az ételt amit eszik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már tüzelhet, az nem gond.

De a hányás meg hasmenés az nem jó jel. Nekem is volt lány kutyám, egyszer nem volt ilyen gond, hogy tüzelés közben jelentkezett volna ilyen mellékhatás.

Embereknél megesik de kutyáknál nem tudom, hogy ez mennyire van így. Lehet dokit kéne megkérdezned. Vagy az is lehet, hogy csak elcsapta a hasát, nem jött be neki a táp.

Mióta van ez?

2013. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hétfő hajnalban kezdett el hányni(habszerű volt) ilyet szokott csinállni ha gyorsan eszik vagy sokat! utána észrevettem hogy megy a hasa... reggelire adtam neki virslit az a kedvence ahogy megette ki is hányta az egészet.és délután kezdett el vérezni (ezért gondolom hogy köze van egymáshoz )
2013. febr. 7. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A hányásnak, hasmenésnek nincs köze a tüzeléshez.
2013. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem természetes, ha tüzelés közben ez jelentkezik. Szerintem vidd el dokihoz, mert akár komolyabb baja is lehet. :S
2013. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!