Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van Fóton, Dunakeszin,...

Hol van Fóton, Dunakeszin, olcsó, megbízható állatorvost?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fótot, Dk-n nem tudok, de Veresen és Újpesten van. Újpesti Állatorvosi rendelő, Veresen meg Dr. Mohai Imre. A Mohai nagyon olcsó, és nagyon kedves. Az újpestibe meg már 15 éve járunk, kutyákkal, macskákkal.
2013. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Káposztásmegyeren a Rex állat kórház. Nem drágák és jók.
2013. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csak Fóton vagy Dunakeszin jó...
2013. febr. 8. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én helyi vagyok, és ha ilyen alkalmak vannak akkor bizony utazok, mert még benzinnel is olcsóbb mint mondjuk az akit ismerek (aki szerintem drága, de azért tud).

Persze ha nincs kocsid akkor szívás.

De persze lehet vonatozni, Újpesten leszállsz és villamosozol egy egy pár megállót.

2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne olcsó, hanem jó állatorvost keress! Ha a háziállatod élete a tét, akkor pl. nem mindegy... Meg ha a pénzt elköltöd benzinre, akkor nem spóroltál...

Fóton egy épképzláb doki van, aki tudja, amit tudni kell, az a Juhász. Az OMV benzinkúttal szemben van a rendelője.

Más dokik által halálra ítélt kutyákat, macskákat ment meg. A másik rendelő Fóton lehet, hogy olcsóbb, de két béna doki van ott, max. egy oltással küzdenek meg.

A Juhász nagyon rendes, én is egyszer pénzzavarban voltam, mégis megműtötte a kutyámat, hónapok alatt adtam meg neki. És szerintem nem drága, csak ezt terjesztették el róla. A többi sem olcsóbb! Ha pedig valami olcsóbb Pesten, - bár azt nehéz elhinnem - mondjuk 500 Ft-al, beutazol érte, húzod magad után a kutyát, egy csomó idő, és utiköltségre elmegy simán...

2013. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!