Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj ha a csivavám napi...

Nagy baj ha a csivavám napi egyszeri étkezése este van? Napközbe nem vagyunk itthon és nem hajlandó enni

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne baj? Szerintem tejesen rendben van. Van ismerősöm aki reggelente etet, van aki délután 2-3 körül. Kinek mikor fér bele az életvitelébe, lényeg, hogy naponta egy kajálás elég egy felnőtt kutyának és hogy kajálás után kb. 1,5-2 órát ne ugráljon, rohangáljon. Az miénk is este eszik, és jóllakottan átalussza az éjszakát. :)
2013. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj abban az időben eteted amihez hozzászoktatod az én német juhász kutyám is csak este kap egy kiadós vacsit
2013. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én csivavàim is este esznek! màskor nem is nagyon fogadjàk el! Mennyi idös?szuka vagy kan? :)
2013. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Kan és tavasszal lesz 1 éves! nagyon aranyos, és tele van energiával! :D Viszont még egy baj van vele: nagyon hullik a szőre! Most próbálkozok másik táppal mert azt mondják attól is függ mit kap enni.
2013. febr. 7. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Unokatesom egy időben csivavákat tenyésztet valami versenyekre is járt velük ő pőrköltetl ettete őket azt mondta egy kocka hús bőven elég egész napra egy csivavábak jó persze nem olyan fűszeresre csinálta mint maguknak

Az ő csivaváinak amelyikeket megtartott azoknak nem hűllik a szőre próbáld ki te is hátha bevállik nem kerűl sokba megfőzől 20 dkg húst az szerintem bő egy hétre elég neki persze ha megfőzöd utána lefagyasztod és mindig csak az aznapra valót olvaszd ki de gondolom egy hetes kaját úgyse etetnél akutyával tese

2013. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na még egy ilyen idiótát ma ezt kaptam válaszúl milyen trokhárok vannak ebben az országban????


Az üzenet küldője: HappyLover

Az üzenet címzettje: macilaci08

Az elküldés időpontja: ma 01:27

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Nagy baj ha a csivavám napi egyszeri étkezése este van? Napközbe nem vagyunk itthon és nem hajlandó enni

"Unokatesom egy időben csivavákat tenyésztet valami versenyekre is járt velük ő pőrköltetl ettete őket azt mondta egy kocka hús bőven elég egész napra.."

Az üzenet szövege: Inkább tartogasd a hülye tippeidet másnak, köcsög. -.-

2013. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem te voltál az kérdező
2013. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ifaahegyen válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy van egy szuka csivavám és az miért van hogy van mikor ki hagy egy napot hogy nem eszik ez normális dolog most lesz nem sokára 1 éves
2013. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia utólsóó az én német juhászom is szokot ilyet csinálni sőt ha már látom hogy eltellik kajával olyankor egy napig nem adok neki enni mert úgyse enné meg a kaját csak másnap

Néhány tenyésztó direkt így is eteti a kutyát hogy egy héten egyszer nem ad a kutyának enni hogy ne teljen ell a kajával.

2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!