Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek mellé szeretnék...

Gyerekek mellé szeretnék kutyát két nagytestű közűl akarok választani az egyik Bernáthegyi a másik az Újfundlandi Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én a bernáthegyire szavazok. Nekünk is bernáthegyink van, én mellette nőttem fel és egy rossz szót nem tudok rá mondani :) persze ez neveltetéstől függ! ha valaki tudja, hogyan kell velük bánni, bármelyik kutyából kezesbárányt lehet csinálni
2013. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mindkettő nagyjából ugyanazzal a temperamentummal rendelkezik, válaszd azt, amelyik jobban tetszik.
2013. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaidat
2013. febr. 8. 02:26
 4/17 A kérdező kommentje:
bocsi válaszokat
2013. febr. 8. 02:27
 5/17 A kérdező kommentje:

Töbször ajánlottam én is az Újfundlandi fajtát másnak csak hát ithon nem egyedűl vagyok és a páromnak a bernáthegyi tetszik jobban így majd a válaszok alapján fogunk dönteni.

Minden továbbbi választ szívvesen fogadunk köszönjük előreis

2013. febr. 8. 02:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javaslok egy köztes megoldást: válasszátok a kettőt egyben és mindkettőtök vágya teljesül: leonbergi!
2013. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Leonbergit ^^

Mindenkinek nagyon tetszene szerintem :)

2013. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A három fajta közül igazából édes mindegy, melyik lesz. Ugyan olyan tökéletesek gyerek mellé. De csak nagyon jó kennelből vegyetek kutyát! Semmiképp se vaterás, jófogásos szaporított kölyköt válasszatok, mert ezeknél a fajtáknál különösen sok örökletes betegség van! Az egyik ismerősöm évekig dolgozott egy nagyobb menhelynél, mesélte, egyszer tönkre ment egy szaporító és leadta az összes kutyáját. Úgy 20 kutya volt, leonbergik és újfundlandik. Mindegyik kutyának dp-ja volt. Többet el kellett altatni, mert alig bírtak járni.
2013. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a gyerekeknek melyik tetszene jobban? :) ha már ti nem tudtok dönteni :D a három közül mindegyik imádja a gyerekeket :)
2013. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen a Leonbergi is gyönyörű. De szerintem az Újfundlandi az szép :)
2013. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!