Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első sétáltatás kabátka...

Titikeeea kérdése:

Első sétáltatás kabátka nélkül? (mopsz)

Figyelt kérdés
Ma vihetem először sétálni 3 hónapos mopsz kutylimat, de a kabátkája még nem érkezett meg így arra gondoltam, hogy valamit a kis teste köré tekerek, de semmi eksztra..szerintetek ez így teljesen jó vagy így valószínűleg megfázna..? Előre is kösziiii
2013. febr. 8. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja kabát nélkül se. Akkor probléma a hiddeg ha át is ázik a kutya amúgy ez a minusz 1-2 nem vész
2013. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükség kabátra, hacsak nem órákat terveztek egyhelyben ácsorogni -10-ben. Nem lesz semmi baja, ne aggódj, kutyából van.
2013. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játsz vele, semmi baja nem lesz, én a 6 hetes kisdobermannokat alig birom bevadászni az udvarról.
2013. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs hideg, a 3 hónapos vizsla kölykünkre is adtam kabátot, aztán lejött róla, de láthatóan nem zavarta az időjárás. Nyugodtan vidd őt le.
2013. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, a nap is süt:) Az én kistestűm -15 fokban sem kap kabátot, max akkor, ha esik az eső, vagy a hó.

Jó mulatást, nagy izgalmak elé néztek mindketten :)

2013. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam még a mopszomra kabátot, mégsem fázott meg.
2013. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fázik a kutya, úgy is látod majd rajta, hogy összehúzza magad és reszket.

Az én kutyám spec télen sem kap kabátot, nem szokott fázni. Igaz, azért kicsit nagyobb, mint egy mopsz.

2013. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!