Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemhéj korrekciós műtéttel...

Szemhéj korrekciós műtéttel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Budapesten kb mennyibe kerül?

Kb mennyi a lábadozási idő?

Milyen hosszú a műtét?

Hogyan kell kezelni utána a kutyát?

Ezen kívül várok minden egyéb infót ami eszetekbe jut.


Tegnap említette a doki, hogy szükség lesz rá, de annyi rossz hírt kaptam, hogy a sokktól nem tudtam rendesen kikérdezni a részletekről. Jövő hét csütörtökön megyünk megint, akkor majd megkérdezem őt is, de addig is jó lenne ha tudnátok válaszolni, mert nagyon kíváncsi vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#kutya #állatorvos #műtét #szemhéj korrekció
2013. febr. 8. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szemhéj felvarrásra gondolsz? Esetleg egy Shar pei-vel kapcsolatban?
2013. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Befelé forduló szemhéj.
2013. febr. 8. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomat mütötték emiatt nem viselte meg tulzottan elég jo munkàt végzett a doki. pontosan nem emlékszem 5-10ft ot fizettem vidéken viszonylag olcsó dokinàl! :)
2013. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam, hogy érdemes ilyen drága, de nem sürgős műtétekkel vidékre menni. Hányszor kell utána vissza menni kontrollra? Mert ha mondjuk csak egyszer, vagy max kétszer, akkor megérheti.
2013. febr. 8. 14:10
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

1-megàllapitotta hogy mi a baj, egyeztettünk hogy mikor müti.

2-mütét.

3-varratszedés azt hiszem ennyi! :)

2013. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajj de jó!

Most kérdeztem meg a fajtamentőket ahonnan hoztam, hogy az ő állatorvosuknál mennyibe kerül. Utána néznek nekem. Ők Zsámbokon vannak, de hévvel el lehet menni egy darabig, és szerintem ha megkérem onnan elvinnének autóval is. Nagyon rendesek, nagyon szívükön viselik a kutyus sorsát. Még azt is felajánlották, hogy ha nem tudom kifizetni, szerveznek gyűjtést a műtétre. De ezt én nem szeretném, hiszen így is 20 kutyáról gondoskodnak, nekik is nagy szükségük van arra a pénzre! Azt tudom, hogy ott egy veszettség elleni oltás 2 000 Ft, míg itt nálunk 5 000 Ft... Kíváncsi vagyok a válaszukra nagyon.

2013. febr. 8. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyus?milyen feltételei vannak hogy örökbe fogadhasd?3-as vagyok
2013. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Mert nálunk is úgy volt, hogy kell a kutyának, viszont mondta a klinikán az állatorvos, aki mondta, hogy kell, hogy várunk vele 6-7 hónapos koráig, mert addig simán kifordulhat, ha viszont ugye plasztikázza előbb és mégis simán kifordulnak, akkor az meg nem lesz jó és láss csodát 2 hét múlva kifordultak a szempillái.
2013. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ő már 4 éves. A fajtamentőknél már 2x volt műtve a szeme, de még kell neki egy. Igazából nem így született, hanem a szaporítóknál ahonnan kimentették, nem kezeltek egy szemgyulladást évekig, így az a sem elsorvadt, fele akkora mint a másik, ráadásul a több éves elhanyagoltság miatt már mechanikai sérüléseket is szenvedett a szeme és a szeme környéke, ezért nem passzol már hozzá a szemhéja.

Ő egy uszkár fiú. :) Nem volt semmi különösebb feltétele, elbeszélgettünk hosszasan telefonon, elmeséltem hogy milyen körülményeket tudok neki biztosítani. Végül ők hozták el hozzám, így legalább azt is látták hova jön. Nagyon rendesek voltak, adtak hozzá kölcsön fekhelyet, pórázt hámot, hogy ne mindent egyszerre kelljen neki megvennem. A pórázt meg a hámot már visszaadtam, de nemsokára már e fekhelyet is visszaküldöm nekik. Pénzt nem kértek egyáltalán.

Ha érdeklen ez a fajta, olvass utána, és keresd őket: [link]

Jelenleg 18 kutyus van náluk, és hamarosan érkezik még 5, pedig már így is alig bírnak velük. Ideiglenes örökbefogadókat is várnak!

2013. febr. 8. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia ne félj tőle semmi baja nem lehet :-D vigyáznak rá. Az én spániel lánykámra is vigyáztak neki is befeléfordult. Varrat szedésre mentünk előtte meg volt egy kontroll, meg adott cornel gélt hogy gyorsan gyogyuljon neki. 20000 fizettem, de mind2 oldalra.
2013. febr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!