Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye h elkaptam...

Mennyi az esélye h elkaptam tőle vmit?

Figyelt kérdés
most olvastam a neten, ha kutya sétálás közben minden a szájába vesz, szaglássza másnak a sz.arát, akk abból kialakulhat egy betegség, vmi férgekkel kapcsolatos. és az emberre is átragadhat. párommal sétáltattuk az ő kutyusát, és ő is ilyen. mindent a szájába vesz, szaglássza a sz.art, én meg puszilgatom meg szeretgetem mert imádom. mennyi az esélye h beteg leszek?
2013. febr. 9. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen féregtelenítve van, akkor nem kaphatsz el tőle semmit.
2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha féregtelenítve van, akkor nincs probléme :) Én is mindig puszilgatom, nyalogatja az arcomat :D
2013. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még csak egyszer volt féregtelenítve, mivel még kölyök.
2013. febr. 9. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:
3 havonta kell a kutyát féregteleníteni. ha tartalmaz a végtermék sok férget célszerű megismételni egy hét múlva. tehát ha minden rendben van a kutyával akkor nem fogsz elkapni semmit. ellenben nem ártana ezekről letiltani mert sok más betegséget is összeszedhet a kutyi.
2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kölyöknél 2 hetente kellene féregteleníteni 12 hetes korig, éppen azért, mert mindent a szájukba vesznek, mindenbe belenyalnak, így könnyen megfertőződnek.
2013. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kicsit el vagyunk késve az oltásokkal, mert 10 hetes korába hoztuk el, és addig csak 1szer kapott féregtelenítőt. mi elvittük oltásra akk kapott egy oltást, meg egy féreghajtót. így valószínű h elkaptam vmit?
2013. febr. 9. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem tudjuk, hogy a kutyus mennyi idős most.
2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A féregtelenítő után volt benne féreg? Ha volt, ismételni kell a tablettát. Ha nem volt,nincs gond.
2013. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 hetes koráig én a kiskutyákat 4-szer féregtelenitem. 4-6-8-10 hetesen. az egy az nagyon kevés. ha ennyire igényesek voltak, akkor ott lehet, hogy volt is féreg. De ha ti erre odafigyeltek, akkor nem lesz semmi baj. Sajnos képesek nagyon slendrián módon kezelni ezt, pedig fontos.
2013. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem tudok róla h eddig lett volna benne féreg, az a székleten látszik nem? vagy más jelei is vannak?
2013. febr. 9. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!