Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier king charles spániel...

Cavalier king charles spániel mellé milyen másik kistestű kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Vagy lényeges-e a fajta egyáltalán (mozgásigényen kívül)?
2013. febr. 9. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb még egy ugyanolyan fajtájú kutyus, mert vele hasonló a temperamentumuk, mozgásigényük, stb.
2013. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy még egy cavalier, vagy más spániel, azzal biztos nem lősz mellé. A cavalier-ek, híresen jól kijönnek más állatokkal, így csak arra kell figyelned, hogy egy hasonló energia szintű kutyát válassz, aki szintén jól kijön más fajtákkal. Én az uszkárt tudnám javasolni. Egy törpét, vagy egy kisebb testű közepet, és akkor még a méret is passzol. :)
2013. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát az uszkár nem tetszik. Nagyjából rájuk gondoltam: beagle, snauzer, havanese, máltai, yorkie, kínai meztelen, stb.

Most fajtamentőktől, vagy menhelyről is szóba jöhet akár keverék kutya is. Gondolom ők segítenek. :) (Még sosem fogadtam örökbe, nem ismerem a helyzetet.)

2013. febr. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!