Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biewer mini yorki 1 éves fül...

Biewer mini yorki 1 éves fül felállítása lehetséges még?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam apukámtól egy éves biewer yorki kislányt, de a füle nincs felállítva szeretném felállítani neki így könnyebb lenne a tisztítása is. valaki segítsen

2013. febr. 10. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Most már nem fog állni a füle, mindegy mit csinálsz vele.
2013. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( nagyon sajnálom szegényt mert úgy lett meg mentve egy állat tenyésztő nénitől
2013. febr. 10. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz abból neki semmi problémája, hogy nem áll fel a füle. Sajnos ilyen idős korban már semmi mód nincs rá, hogy felállítsátok a fülét, de gondolom nem kiállításra vetted, szóval így is ugyanúgy lehet szeretni.
2013. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel róla képet lehet, hogy csak nagyon sok szőr van a fülén és lehúzza amiatt nem áll !
2013. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vettem egy tenyésztőtől mentettük meg, nagyon rossz körülmények között élt szegénykém, nem baj ha nem áll a füle igazából csak a tisztítás megkönnyítése érdekében kérdeztem :)
2013. febr. 10. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
az nem tenyésztő,az szaporító..
2013. márc. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!