Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angolbulldog vagy Franciabulld...

Angolbulldog vagy Franciabulldog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
jellemben hasonlítanak? sok mindenben különbözik ez a két fajta? minél több dolgot írjatok le róluk. köszönöm!

2013. febr. 10. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az angol az súlyosabb. Igazán nem különböznek, esetleg hangban. Az angol hangosabban horkolhat vagy ilyesmik. Nekem a francia jobban tetszik, kisebb is, és valahogy cukibb is mint az angol
2013. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátainknak angol bulldogjuk van, ha elutaznak és nem tudják vinni nálunk vendégeskedik a kutya. Egy tündér kislány, olyan kis érzékeny lelkű, bújós. Nagyon igényli a társaságot, mindig ott akar lenni, ahol mi vagyunk, addig trükközik, hogy még aludni is velünk aludhasson. Amúgy csendben el van, ha filmezünk, vagy valami mást csinálunk, nem zavar, van hogy észre sem vesszük, hogy ő is ott van.

Nem olyan nagy, teljesen kezelhető a mérete szerintem. Jó, persze, nagyobb, mint egy francia, de nem egy óriás ő sem. :)


Annyi, hogy már idősebb és a lépcsőn kicsit nehezebben megy fel. Szóval ha emeletes házban laktok, akkor a súlya miatt inkább a francia a jobb választás, könnyebb emelgetni, felvinni a lépcsőn. (Igazából egyik kutyának sem tesz jót a rendszeres lépcsőzés.)


A röfögés, horkolás mind a két fajtánál ugyanúgy fennáll, egyedfüggő is, hogy melyiknél mennyire. A pukizást meg megfelelő táplálással lehet minimalizálni.

2013. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem angolom van, barátnőmnek francia. Nekem az angol jobban tetszik küllemre, de a francia is jópofa. Jóval nyugodtabb. Enyém iszonyat pörgős kutya. Imád velünk lenni, jönni- menni. Konkrétan mire vagy kíváncsi? Azt válaszd, amelyik neked jobban tetszik.
2013. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon aranyos, szerintem talán az angol bulldog kevesebb mozgást igényel mint a francia, de ez sokszor attól is függ , hogy mihez szoktatod hozzá kiskorától fogva. mind a kettő horkol, pukizik :) és szerintem mindkettő nagyon ember centrikus, gyerek barátok :) tényleg azt választ amelyik jobban tetszik :)
2013. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!