Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor van az első tüzelése a...

Koporsó kérdése:

Mikor van az első tüzelése a dobermann-ak? Az enyém 2012 szept.11 én született. Most tavasszal meglesz az első tüzelése amit ki kell hagynom?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyni, mihez? Egyébként lehet hogy csak nyárvégén fog tüzelni.
2013. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy hallottam ,hogy ha kihagyom meg fog sülni a kutya ...
2013. febr. 10. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:
nem értek én ehhez :D
2013. febr. 10. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi az hogy megfog sülni a kutya? Ilyet még nem is hallottam. Ha pároztatni akarod, amit nagyon nem ajánlanék akkor is 2 éves koráig várnod kell hogy a kutya teljesen kifejlődjön. De ahhoz szűrések, tenyésszemle elengedhetetlen, és persze törzskönyv. Ha ezek nincsennek rendnen nem tudhatod hogy milyen betegségeket örökithet. Ha ivartalanítani akarod nem kell megvárnod a tüzelést, előtte is megcsináltathatod.
2013. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éves kor előtt tilos a kutyát pároztatni mert nem fejlődik ki addig rendes. Besülni nem fog, aki ezt mondta, az nem ért a kutyákhoz.
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!