Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran egészséges egy...

Milyen gyakran egészséges egy szukának ellenie?

Figyelt kérdés
Szimpatikus egy kennel, a kutyáik is gyönyörűek, csak az kicsit aggaszt, hogy a kutya 2009 áprilisában, 2011. januárban, 2012. januárban és 2012. októberben is ellett. Ez így nem túl gyakori?

2013. febr. 10. 18:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Az eleje nem, a vége viszont már aggasztó. De sajnos egyre több ilyen van, neves kenneleknél is :S :(
2013. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
A legegészségesebb, ha egyszer sem ellik. Amit írsz az rengeteg, onnan ne vegyél kutyát.
2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

És az is nagyon gyanús, hogy az In Memoriamban 5 kutya is van, akik 3 és 6 év között haltak meg.


Nekem is a vége tűnik gázosnak.

2013. febr. 10. 18:40
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha egyszer sem ellik, mégis hogyan tenyésztik? Kérlek ne írj már butaságot.
2013. febr. 10. 18:41
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Eggyet értek, úgy tudom másfél évente egy ellés a normális, tehát minden 3. tüzelés. Itt a vége már nagyon durva.
2013. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Azt kérdezted mi az egészséges.

Nagyon gáz akkor az a kennel, halálra elletik az állatokat.

2013. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
van amikor így jönnek össze a dolgok, nem kell valakit ezért leírni... nálam is volt, hogy a szuka két egymás utáni tüzelésnél is be lett fedeztetve mert pont úgy tudtuk megoldani, hogy eljussunk a kiszemelt kanhoz majd 2 évet neki is kihagytunk az almok után, néha ez van, ember tervez ugye... Beszélni kell a tenyésztővel és nem előre ítélkezni, plusz a tenyésztési szabályzatot nem sérti (2 év alatt 3 alom törzskönyvezhető) etikailag lehet kifogásolható de pl egy külföldi fedeztetést nem mindig egyszerű lebeszélni és nem mindig lehet úgy megoldni, hogy jól jöjjön ki a dolog
2013. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az apák is ugyanabból a kennelből valók.
2013. febr. 10. 18:47
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Biztos velem van a baj, de ha szeretem a fajtát, akkor becsülöm a szukát, amivel jobbá tehetem. Ha becsülöm, akkor adok neki időt rendbejönni, és nem rommá elletem. És az, h nehéz összehozni egy külföldi "társat" rossz kifogás. Ha annyira kell és annyira érdekel, akkor másfél év múlva is nyíghatsz neki fedezésért.
2013. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltak képesek különzárni őket. Kb olyan lehet, mint a Majoros kennel. De ha téged nem zavar, vegyél onnan kutyát.
2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!