Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ilyet játszani a kutyával?

Lehet ilyet játszani a kutyával?

Figyelt kérdés
van egy havanese bishon 1 éves kutyám és imád "birkózni" az ágyba úgy hogy bebújok a takaró alá és lenyomom az ágyba meg meg stb.. lehet ilyet vele játszani?:)
2013. febr. 10. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, de csak ha mindig te vagy a győztes.
2013. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Már ott elbukott a dolog a részemről hogy az ágyban játszol vele. Igazság szerint nem szabadna az ágyba bevinni. De ha már ott van, akkor a határokig szabad vele játszani, ne legyen durva stb.
2013. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, és még csak nem is kell mindig neked győznöd:) a játék szuperül erősíti a kutya-gazda kapcsolatot és remek időtöltés. Szóval jó szórakozást!
2013. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a gond az ilyen jellegű játékokkal, mint pl. a rongyozással, hogy ha hagyod őt győzni, akkor meginog a vezető szereped, de ha meg nem hagyod, akkor az önbizalmát nyesegeted...
2013. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a játék fajtáján múlik az, hogy ki lesz a vezető egyén. Ha már itt tartunk, az sokkal fontosabb, hogy a kérdező irányítsa mindig ezt.


Kérdező, persze, hogy játszhatsz ilyet! Mint már írták is, az ilyen tárgy nélküli játékok remekül erősítik a kutya kötődését, a kapcsolatotokat és igényli is ezt az eb.

2013. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Én sem azt mondtam, hogy nem lehet ilyet játszani, csak azt ecseteltem, hogy mik a hátrányai...
2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, én is szoktam velük.:) A vezérség szerintem se azon múlik, hogy kigyőz (de azért vegyes legyen, néha te néha ő). Max. arra kel figyelni, hogy a játéknak akkor van vége, ha a gazdi azt mondja.
2013. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki az a marha aki a hasznos válaszokat 0%-al jutalmazza??

Így érdemes jó szándékkal tanácsot adni....

1. voltam.

2013. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!