Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hogy a játéktól...

Létezik hogy a játéktól erősödött így meg a kapcsolatunk, vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés

Kiskutyám még nincs két hónapja, hogy nálam van, négy éves uszkár. Mentett kutyus, korábban sosem volt rendes gazdája, nem volt tanítva semmire és még játszani sem tudott egyáltalán, semmilyen játék nem érdekelte.

Amióta nálam van, szépen fejlődött, tanult, nagyon okos. De bizony nem mindig engedelmeskedett, ha nagyon nem volt kedve nem jött amikor hívtam, felette a kaját az utcán, ilyesmik.

Néhány napja azonban elkezdett játszani! A futtatóban volt egy másik kutyának egy csipogós labdája és elkezdte érdekelni. Másnap gyorsan vettem is neki egy ugyan olyat, és imádja. Azóta tudunk végre közösen játszani, és nagyon élvezi, hihetetlen nagy móka, így nagyon sokat használjuk.

Azt vettem észre, hogy amióta játszunk, sokkal jobban viselkedik. Mindig jön ha hívom, figyeli hogy merre vagyok, nem távolodik el, még a kajákat sem eszik fel! Ez létezik hogy a közös játéktól van, vagy csak most kezd beérni a kapcsolat?



2013. febr. 10. 22:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bizony jó lenne, ha megfontoltabban választanának, sokkal több ideális kutya-gazda kapcsolat lenne a világban.
2013. febr. 12. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!