Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engem miért nem ugat meg soha?

Engem miért nem ugat meg soha?

Figyelt kérdés
Nagyszüleimnél van egy keverék nagy mackó, sajnos én nem látom őt csak hetente, de ennek ellenére szerintem elég jó a kapcsolatunk. Kicsit furcsának tartom, hogy engem sosem ugat meg, az unoka tesóm a szomszédban lakik biztos minden nap látja, de akkor is megugatja. Én jó esetben hetente találkozok vele és még sosem ugatott, morgott rám. Csak rám és nagypapámra hallgat, kölyök korában nagyon sokat foglalkoztam vele nagyon okos kutya. Mindig hízeleg ha kimegyek hozzájuk viszont szerintem féltékeny a másik kutyámra. A múltkor simogattam és megmorogta mikor ő is odajött. Olyan mintha hozzám ragaszkodna a legjobban pedig nagyon keveset látom. Ilyen előfordulhat? Valahogy énis azt érzem, hogy kötődik hozzám és hogy szeret. Másokkal olyan rideg a kapcsolata. Hogyan lehetünk ilyen jó kapcsolatban? Vagy csak én érzem rosszul?
2013. febr. 12. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért hízeleg, mert ritkán lát, de ez nem kötödés.
2013. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az is a kötődés jele, hogy hízeleg. Mivel tudja hogy te jó vagy hozzá, ezért nem ugat, minek ugasson meg? Lehet az uncsid nem szereti annyira, aztán őt nem ismeri olyan jól mint téged.
2013. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát azért remélem egy kicsit csak szeret...mindig a nyomomban jár. De az uncsim szinte mindig segít nekem a sétáknál is, nem tudom. Ő nagyon szereti, a kutyáink közül ő a kedvence. Nem akarom, hogy megugasson, de nem is szokott jelezni, csak mindig vakkant vagy nyüszög, hogy mennyek oda hozzá.
2013. febr. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!