Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kitekat macskakonzervet...

Kitekat macskakonzervet adhatok kölyökkutyának?

Figyelt kérdés
1-2 kis konzerv van akcioban, gondoltam megveszem a kutyusomnak. lehet? le fog járni pénteken, de vasárnapig szerintem megenné.
2013. febr. 12. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Macska konzervet kutyának nem ajánlatos adni mert nem tesz jót neki.Főleg hogy a Kitekat nem egy jó termék mert szemétből áll meg benne van a nevében hogy MACSKA konzerv inkább vegyél kutyakonzervet.ha annyira macska konzervvel

akarsz etetni akkor miért kutyát és nem macskát vettél.A konzerv meg akár macska vagy kutya fölösleges hisz 90%-a víz.

2013. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2 alkalomtól nem lesz semmi baja.

Az enyém is kap néha, mert régen volt macskám is, így időnként jön pár macskáknak való promócucc, és ha van benne kaja, azt bizony megkapja a kutyus.

2013. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon semmi nincs benne, szóval teljesen mindegy, hogy kutyába vagy macskába való, nem lesz tőle baja. Pénzt adni érte viszont még féláron se nagyon érdemes.
2013. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, végül nem vettem mert ma átrakták már 50%-ra, és elvitték előllem. de vettem kutyakaját :)
2013. febr. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!