Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy beteg a...

Honnan tudom hogy beteg a testvérem kutyája?

Figyelt kérdés
Mert van egy ronda drótszőrű foxink és az fekszik meg lassan megy be huzott farokkal és nem eszik
2013. febr. 13. 12:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
de ha rá tesszük a porázd akkor meg sétál
2013. febr. 13. 12:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a kutyát orvoshoz még ma! Az étvágytalanság és kedvetlenség nagyon súlyos tünet! Mióta tart ez? Láza van?
2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ronda?

Biztos te egy szépség vagy,de ha nem akkor remélem messze elkerül az orvos.

Ha egy kutya nem eszik,kedvetlen,akkor beteg vagy fájdalmai vannak,orvos kell neki mond meg a testvérednek reméljük belé több emberség szorult mint beléd.

2013. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A ronda szót nem ide akartam írni csak mással beszéltem és véletlenül ide írtam pedig nem ide akartam.


És valamék nap vonyított és ki szököt de vissza jött és megint elszökött egész nap oda volt és este jött vissza de utána megint vonyítot éjjel és be mászott mi hozzánk két kutya akit nem ismerünk és azokkal el ment és 4 napja nem jött vissza mert csak ma találták meg a szüleim hogy tyúkokat akart meg fogni.

2013. febr. 13. 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen nemű a kutya?
2013. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szóval amellett, hogy látszólag nincs rendben a kutya, még a nevelés is a béka segge alatt van nálatok. Remek. Akkor először állatorvos, utána pedig kezdjétek el nevelni, kezdjetek el vele normálisan foglalkozni! És esetleg megcsinálhatnátok a kerítést is.

Egyébként szuka?

2013. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kan kutya és 10 éves
2013. febr. 13. 12:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez az egyik a másik a bátyám válallt érte felelősséget nem én az ő kutyája és képzeljétek hogy nem is játszik vele nem is sétáltatja és be sem tanítja hogy is mondjam am..... most nem jut eszembe a szó de csak inni meg enni ad neki....... szoval
2013. febr. 13. 12:53
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg még azt szeretném kérdezni hogy am.... hogy a kutya azért el szökhet ha nem törödünk vele mármint hogy meg érzi hogy pl: nem szeretjük és attól el szökhet és meddig él egy Drótszőrű foxi???

Meg mijen betegségei lehetnek nekik??

2013. febr. 13. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért szökik el mert nincs lefárasztva. Minek vetettek foxit? Hatalmas mozgásigényű kutya,legalább 1-2 óra intenzív mozgás kéne neki naponta.

Elég fiatalnak tűnsz az írásodból,de képzeld bele magad a kutya helyébe. Be vagy zárva egy helységbe,tele vagy energiával,mindenki leszarja a fejedet, te nem szöknél meg onnét?

Szerintem igen.

Nektek felesleges az a kutya, csak szenved nálatok.

Ha nem akartok vele továbbra se foglalkozni,és még az alap orvosi ellátás is teher nálatok,keressétek fel őket,hogy utolsó éveit legalább szeretetbe élje le egy családban,hátha tudnak segíteni:


[link]

2013. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!