Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem albérletbe, kutyával?

Figyelt kérdés
6kg-os shih-tzu kan kiskutyám van, teljesen szobatiszta, nem ugatós( konkrétan fél év kellett hozzá,hogy a mostani lakóhelyemen élő emberek észrevegyék,hogy egyáltalán létezik a kis dög) kozmetikázva van, tehát tiszta is és a szőre sem hullik. Egy kis garzont szeretnék, semmit többet.
2013. febr. 13. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem adj föl hírdetést egy korrekt szöveggel, leírva, hogy milyen, mekkora a kutyád, jól nevelt, szobatiszta, stb.


Igy nagyobb az esélyed!

2013. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt is kereshetsz:

[link]

2013. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van aki megengedi
2013. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

figyelj szerencse kérdése. Én a 2. albérletembe lakok a kutyámmal aki 5 kiló.

Rengeteg helyről visszautasítottak,de nem adtam fel. Lakók nekünk is mondják meg dícsérnek milyen jól nevelt,csendes kutya,szeretik nagyon.

Találni fogsz előbb-utóbb az biztos,idő kérdése mikor. Én 2 hét alatt találtam,de akkor még nem volt ilyen szar az ingatlanpiac.

2013. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a bútorozottnál féltik a berendezést.

Én bútorozatlanul adtam ki az enyémet, engem nem érdekelt volna, ha kutyát is hoznak, és az se érdekelne, ha most vennének egyet.

2013. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én három kutyával vagyok albérletben:)
2013. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én két macskával és egy kutyával vagyok albérletben. :)
2013. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég nehéz, de nem lehetelen. Jelenleg panelba lakunk itt annyira senki sem érdekel a kutya, de nem nemsokára egy kertes házba szeretnénk költözni ahol bent lehet tartani szóval nem lesz könnyű dolgunk amúgy nagytestű fiatal kutyánk van és elég energikus szóval ezek is hátrányt jelentenek
2013. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6os vagyok, két beaglevel és egy keverékkel vagyok panelban. és nem szedik szét a lakást. az egyik tegnap múlt 1 éves..:)
2013. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia. hát nálunk panelba nem engedték még a vadászgörényemet se, de most kertesben vagyunk albérletben, és itt viszont már itt van velem a két nagytestű kutyám. de azért hozzáteszem, hogy itt csak a ház a tulajé, minden ingóság a mienk,meg hát kertes, szóval az teljesen más.

Amúgy, hol laksz? Pesten, vagy vidéken?

Amúgy, ha megoldható, akkor olyan albit keress, ami nincs bútorozva, ott engedékenyebbek.

2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!