Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám aki még nem...

Van egy kutyám aki még nem szobatiszta, de már mindent kipróbáltam, de még mindig nem az. Valaki segítene, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

#kutya #nevelés #csivava #kutya szobatisztaságra nevelése
2013. febr. 13. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi az a minden, amit megpróbáltál? Kicsit bővebben fejtsd ki légy szíves.
2013. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mit próbáltál? Mennyi idős a kutyus?
2013. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha pelussal kezdtétek, a pelusos kutyák többsége nehezebben lesz szobatiszta VANNAK kivételek,mielőtt bárki beleköt, de nekem ez a tapasztalatom meg ezt olvasom itt leggyakrabban. Próbáld meg többször, nálunk az vált be, hogy este 7után nem kapnak inni, így reggelig nem pisilnek be, és lett egy napirend, először 3 óránként mentünk ki, aztán fokozatosan nyújtottam az időtartamot. Nagyon ritkán, de még előfordul.

Az is kérdés, hogy csak bepisil, vagy be is kakil? Ha bekakil, mikor kap enni? Mi a reggeli-esti kajáról átszoktunk reggel-késő délután (du5) etetésre, mert így éjjel már egyáltalán nem kell nekik. Remélem valamennyit tudtam segíteni:)

2013. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1 éves.Próbáltam azt, hogy vettem egy ilyen helyhezszoktató sprét és ráfújtam a kutyapelenkára és semmi nem történt, akkor jutalomfalattal is már próbáltam mert imád enni
2013. febr. 14. 19:37
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, a mindent alatt azt értem: ő "pelusos" kutya. Ezzel nem is lenne baj, de hiába viszem sétálni, vagy engedem ki,akkor is behozza(jobb esetben a pelusra), de csak akkor, ha minden szobaajtó be van csukva, mert a bejáratban van a pelusa. Viszont, ha nyitva van bármilyen ajtóm, azonnal keres magának egy szőnyeget és ott végzi el minden dolgát. A nagy dolgot titkolja, mert már sajnos kapott érte szidást, ezért eltünteti(sajnos visszaeszi)nem tudom mit tegyek. Soha nem bántottam, nem is tenném, nagyon szeretem, és nem értem ezt a viselkedését.(csivava)Egyébként reggel és kora este eszik.
2013. febr. 14. 19:58
 6/22 sippara ***** válasza:

Miért eszik naponta kétszer?

Két óránként leviszed és addig lent vagytok, amíg nem produkál valamit. Ha ürít, dicséret, jutalomfalat. Ha fent ürít, szó nélkül feltörlöd, ha látod, hogy keresi a helyet, felkapod és leviszed. Nem hiszem, hogy ehhez atomfizikusnak kell lenni, épp a hozzád hasonlók miatt van rossz híre a csivaváknak... pedig egy normális gazdával tüneményes KUTYÁK.

2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
az én kutyáim is napi kétszer esznek, a napi adagot kétfelé osztom.. nem terheli meg annyira a gyomrukat
2013. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 sippara ***** válasza:
De egy csivit? Nagyobb kutyáknál értem, ha lenne még 5 kiló az enyémen (most 18-20), én is két adagban etetném, de azért egy csivavát :D
2013. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mondjuk jogos:DDD
2013. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen egy csivit is 2 adagban kell etetni, mert az enyémnek leesik a vércukor szintje, ha csak 1x kap egy nap.Szerintem ez az oldal nem azért jött létre, hogy sértegessük, hanem segítenünk kellene egymást. Én is többször viszem ki, valóban nem vagyok atomfizikus,de ezt én is tudom mit kell tenni egy kutyával (jutalomfalattal sétálunk pontosan a kinti dolgok elvégzése miatt), de ennek ellenére bent is elvégzi dolgait.Pontosan e miatt írtam ide és nem azért, hogy rossz gazdiként tüntessem fel magamat, mert erre nem szolgáltam rá.
2013. febr. 15. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!